RONDO ZINC COLOR
Vlastnosti:
- Točité schodiště s práškovým nástřikem pro venkovní použití
- Ocelové díly pozinkované a práškově lakované černou, antracitovou nebo bílou barvou
- Zábradlí z robustního plastu
- Schody se zvlněním zajišťují dobrou přilnavost při chůzi po schodech
- Čtyři průměry: 120, 140, 160 a 180 cm
- Maximální výška podlahy: 352,5 cm
Značka: Minka (AT)
Dodací lhůta: 2-3 týdny
Rozpětí cen: 1.800,00 € až 2.800,00 €
Popis:
V dnešní době musí být venkovní schodiště nejen funkční, ale také vizuální atrakce. Z tohoto důvodu Minka vyvinula točité schodiště Rondo Zink Color. Ocelové části schodiště jsou nejprve pozinkovány a poté práškově lakovány barvou.
Flexibilní design:
Pokud jde o práškové lakování, Rondo Zink Color je dostupný ve třech barvách: výrazná černá, moderní antracitová a obyčejná bílá. Zábradlí z vysoce kvalitního PVC je ponecháno ve stejné barvě, aby ladilo. Podle toho, kolik místa je k dispozici, si můžete také vybrat mezi průměry 120, 140, 160 a 180 cm.
Udržitelné používání:
Díky pozinkování ocelových částí pod nimi je točité schodiště Rondo Zink Color odolné vůči korozi a počasí. Schody jsou vyrobeny z oceli silné 3 mm s vlnami a umožňují příjemný výstup a sestup bez rizika uklouznutí.
| Rozsah | Venku |
|---|---|
| Opevnění | Strop |
| Poprava | Levý a pravý stočený |
| Material Stufen | Ocel |
| Tyče zábradlí | Pozinkovaná ocel a práškově lakovaná v šedé, černé nebo bílé barvě |
| Vřetenová trubka | Pozinkovaná ocel a práškově lakovaná v šedé, černé nebo bílé barvě |
| Zábradlí | PVC černé nebo bílé |
| Farbe Konstruktion | Bílý, Černý, Šedý |
| Durchmesser | 120 cm, 140 cm, 160 cm, 180 cm |
| Geschoßhöhe / Anzahl Stufen | 12 schodů + plošina do 305,5 cm, 13 schodů + plošina až do 329 cm, 14 schodů + plošina do 352,5 cm |
| Maximale Geschoßhöhe | Bis 352,5 cm |
| Stropní otvor | Min. 125 x 125 cm, Min. 145 x 140 cm, Min. 165 x 160 cm, Min. 185 x 180 cm |
| Výška sklonu na jeden krok | 19,0 až 23,5 cm |
| Hloubka výkonu | 19,6 cm, 21,3 cm, 22,3 cm, 23,3 cm |
| Úhel natočení na stupeň | 29,6°, 25,, 21,9°, 19,4° |
| Šířka plošiny | 65 cm, 75 cm, 85 cm, 95 cm |
| Stufenbreite | 60 cm, 70 cm, 80 cm, 90 cm |
| Freie Durchgangsbreite | 48,6 cm, 58,6 cm, 68,6 cm, 78,6 cm |
| Síla kroku | 3 mm |
| Průměr vřetena | 10,8 cm |
| Průměr madla | 4 cm |
| Průměr tyče zábradlí | 2,2 cm |
| Výška zábradlí | 100 cm |
| Vztlak | 800 kg / schody 200 kg / krok |
Technická dokumentace
Einbauanleitung_Rondo Zinková barva
Konfigurationen_Rondo–Spino_120 cm
Konfigurationen_Rondo–Spino_140 cm
Konfigurationen_Rondo–Spino_160 cm






