d’OPERA F20
Funkcijos:
- Švarios ir paprastos linijos nesenstančiam dizainui
- Laipteliai pagaminti iš giliai tempiamo lakštinio metalo, prisukami prie tarpiklių, be suvirinimo siūlių
- Turėklai su metaliniais strypais, kaliojo plastiko turėklai, tvirtos nailoninės jungtys
- Tvirtas, patvarus ir lengvai surenkamas
- Milteliniu būdu dažytos metalinės dalys juodos, pilkos, baltos arba bronzos spalvos
- Šeši skersmenys: nuo 110 iki 160 cm
- Maksimalus grindų aukštis: 500 cm
- CE sertifikuota pagal ETA 13/0878
Prekės ženklas: d’OPERA (IT)
Pristatymo laikas: 3-4 savaitės
Price range: 1.500,00 € through 4.300,00 €
Laiptai kiekvienam sprendimui – F20 R2
F20 R2 yra universalūs laiptai, stebinantys paprasta dizaino kalba. Jis sujungia aiškias linijas su dideliu funkcionalumu ir dėl gerai apgalvoto dizaino yra lengvai montuojamas už patrauklią kainą. Dėl universalaus išėjimo nusileidimo jis telpa į bet kokią laiptų angą ar antresolę ir harmoningai įsilieja į bet kokią aplinką, nesvarbu, ar tai būtų moderni, ar klasika.
Struktūra
Laikančioji konstrukcija susideda iš cilindrinių, dažytų metalinių elementų, išdėstytų tarp laiptelių, su stovų reguliavimo flanšais. Šis sprendimas užtikrina stabilumą ir leidžia tiksliai prisitaikyti prie skirtingų konstrukcinių sąlygų.
Žingsniai
Laipteliai pagaminti iš giliai ištempto lakštinio metalo ir prisukami prie tarpiklių. Kadangi nėra suvirinimo siūlių, sukuriama ypač švari ir elastinga konstrukcija, kuri įtikina precizišku apdirbimu.
Turėklai
Turėklai pagaminti iš metalinių strypų, kuriuos papildo jungtys iš tvirto nailono. Turėklai pagaminti iš formuojamo plastiko ir lanksčiai prisitaiko prie laiptų linijų. Visos turėklų dalys išlaikomos tos pačios spalvos, sukuriant harmoningą bendrą vaizdą.
Paviršiaus apdorojimas
Metalinės dalys padengiamos kepant aukštos kokybės epoksidiniais milteliais. Šis apdorojimas daro paviršių atsparų dilimui ir korozijai bei užtikrina ilgą tarnavimo laiką.
Sertifikavimas
F20 R2 turi CE sertifikatą ir Europos techninį patvirtinimą (ETA), o tai reiškia, kad jis atitinka aukščiausius Europos kokybės ir saugos standartus.
| Taikymo sritis | Interjeras |
|---|---|
| Tvirtinimas | Lubos |
| Vykdymas | Kairė ir dešinė suvynioti |
| Material Stufen | Plienas |
| Turėklų strypai | Milteliniu būdu dengtas šviesiai pilkos, juodos, baltos arba bronzos plienas |
| Veleno vamzdis | Milteliniu būdu dengtas šviesiai pilkos, juodos, baltos arba bronzos plienas |
| Material Handlauf | PVC |
| Farbe Konstruktion | Balta, Bronza, Juoda, Šviesiai pilka |
| Durchmesser | 110 cm, 120 cm, 130 cm, 140 cm, 150 cm, 160 cm |
| Maximale Geschoßhöhe | Bis 500 cm |
| Podest | Dreieck, Viereck |
| Lubų anga | Min. 115 x 115 cm, Min. 125 x 125 cm, Min. 135 x 135 cm, Min. 145 x 145 cm, Min. 155 x 155 cm, Min. 165 x 165 cm |
| Šlaito aukštis vienam laipteliui | 21,0 – 23,0 cm |
| Našumo gylis | 23,0 – 39,0 cm |
| Platformos plotis | 65 cm, 75 cm, 85 cm |
| Stufenbreite | 55 cm, 60 cm, 65 cm, 70 cm, 75 cm, 80 cm |
| Freie Durchgangsbreite | 45 cm, 50 cm, 55 cm, 60 cm, 65 cm, 70 cm |
| Žingsnio stiprumas | 4,0 cm |
| Veleno skersmuo | 10,2 cm |
| Turėklų skersmuo | 5 cm |
| Turėklų strypo skersmuo | 2,0 cm |
| Turėklų aukštis | 98 – 114,5 cm |
| Keliamoji galia | 800 kg / laiptai 200 kg / laiptelis |
















































