SUONO
Apgyvendinimo įstaigos:
- Vietą taupantys spiraliniai laiptai su prašmatniais laipteliais
- Idealiai tinka palėpės konversijai ar palėpės renovacijai
- Samba laipteliai iš buko medienos masyvo
- Verpstė ir turėklai milteliniu būdu padengti pilka, juoda arba balta spalva
- Dviejų dydžių variantai, tinkami lubų angoms, kurių matmenys 120×68 arba 140×78 cm
- Maksimalus grindų aukštis: 352,5 cm
Prekės ženklas: Minka (AT)
Pristatymo laikas: 2-3 savaitės
Price range: 800,00 € through 1.300,00 €
apibūdinimas:
Jei ieškote sraigtinių laiptų, kurie sutaupytų kuo daugiau vietos, Suono yra geras pasirinkimas. Jis gali būti montuojamas net labai mažose lubų angose. Dėl to tai puikus sprendimas palėpėms pertvarkyti ar atnaujinti. Suono yra ne tik praktiškas, bet ir gerai atrodo. Mediniai laipteliai ir prašmatnūs laipteliai sukuria nepaprastą išvaizdą, kuri pagerina bet kokią gyvenamąją erdvę.
Lankstus dizainas:
Suono yra dviejų skirtingų dydžių. Mažesnė versija tinka 120×68 cm lubų angoms. Didesnę versiją galima įkišti į 140×78 cm angą. Verpstė ir turėklai padengti aukštos kokybės milteline danga. Tai gali būti juoda, balta arba pilka, priklausomai nuo jūsų pageidavimų. Laipteliai pagaminti iš aukštos kokybės buko medienos.
Tvarus naudojimas:
Kaip ir visi „Minka” laiptai, „Suono” gaminami Austrijoje laikantis aukščiausių kokybės ir saugos standartų. Metalinis karkasas ir Suono laipteliai pasižymi dideliu stabilumu ir leidžia saugiai patekti į viršų ilgą laiką. Taigi, Suono yra puikus būdas pakeisti ištraukiamus palėpės laiptus nuolat prieinamu sprendimu.
| Taikymo sritis | Interjeras |
|---|---|
| Tvirtinimas | Lubos |
| Vykdymas | Kairė ir dešinė suvynioti |
| Material Stufen | Bukas |
| Turėklų strypai | Milteliniu būdu dengtas pilkos, juodos arba baltos spalvos plienas |
| Veleno vamzdis | Milteliniu būdu dengtas pilkos, juodos arba baltos spalvos plienas |
| Farbe Konstruktion | Balta, Juoda, Pilka |
| Geschoßhöhe / Anzahl Stufen | 12 žingsnių iki 305,5 cm, 13 žingsnių iki 329 cm, 14 žingsnių iki 352,5 cm |
| Maximale Geschoßhöhe | Bis 352,5 cm |
| Deckenöffnung | 120 x 68 cm, 140 x 78 cm |
| Šlaito aukštis vienam laipteliui | 190-235 mm |
| Našumo gylis | 9,6-15,4 cm |
| Stufenbreite | 60 cm, 70 cm |
| Freie Durchgangsbreite | 50,8 cm, 60,9 cm |
| Žingsnio stiprumas | 3,5 cm |
| Veleno skersmuo | 10,8 cm |
| Turėklų skersmuo | 4 cm |
| Turėklų strypo skersmuo | 2,2 cm |
| Turėklų aukštis | 90 cm |
| Keliamoji galia | 800 kg / laiptai 200 kg / laiptelis |
































































