SUONO
Rekvizīti:
- Vietu taupošas spirālveida kāpnes ar elegantām pakāpienu margām
- Ideāli piemērots bēniņu pārbūvei vai bēniņu renovācijai
- Samba pakāpieni no dižskābarža masīvkoka
- Vārpstas un margas pulverkrāsotas pelēkā, melnā vai baltā krāsā
- Divi izmēru varianti, kas piemēroti griestu atverēm ar izmēru 120×68 vai 140×78 cm
- Maksimālais grīdas augstums: 352,5 cm
Zīmols: Minka (AT)
Piegādes laiks: 2-3 nedēļas
Price range: 800,00 € through 1.300,00 €
Apraksts:
Ja meklējat spirālveida kāpnes, kas ietaupa pēc iespējas vairāk vietas, Suono ir laba izvēle. To var uzstādīt pat ļoti mazās griestu atverēs. Tas padara to par ideālu risinājumu bēniņu pārveidošanai vai atjaunošanai. Suono ir ne tikai praktisks, bet arī labi izskatās. Koka pakāpieni un elegantās pakāpienu margas rada neparastu izskatu, kas uzlabo jebkuru dzīvojamo telpu.
Elastīgs dizains:
Suono ir pieejams divos dažādos izmēros. Mazākā versija ir piemērota griestu atverēm, kuru izmērs ir 120×68 cm. Lielāko versiju var ievietot 140×78 cm atverē. Vārpsta un margas ir pārklātas ar augstas kvalitātes pulvera pārklājumu. Tas var būt melnā, baltā vai pelēkā krāsā, atkarībā no jūsu vēlmēm. Pakāpieni ir izgatavoti no augstas kvalitātes dižskābarža koka.
Ilgtspējīga izmantošana:
Tāpat kā visas Minka kāpnes, Suono tiek ražotas Austrijā, ievērojot visaugstākos kvalitātes un drošības standartus. Suono metāla karkasam un pakāpieniem ir raksturīga augsta stabilitātes pakāpe un tie nodrošina drošu ceļu uz augšu ilgtermiņā. Tādējādi Suono ir lielisks veids, kā aizstāt ievelkamās bēniņu kāpnes ar pastāvīgi pieejamu risinājumu.
| Piemērošanas joma | Interjers |
|---|---|
| Stiprinājums | Griesti |
| Izpilde | Pa kreisi un pa labi |
| Material Stufen | Dižskābardis |
| Margu stieņi | Pulverkrāsots tērauds pelēkā, melnā vai baltā krāsā |
| Vārpstas caurule | Pulverkrāsots tērauds pelēkā, melnā vai baltā krāsā |
| Farbe Konstruktion | Balts, Melns, Pelēks |
| Geschoßhöhe / Anzahl Stufen | 12 soļi līdz 305,5 cm, 13 soļi līdz 329 cm, 14 soļi līdz 352,5 cm |
| Maximale Geschoßhöhe | Bis 352,5 cm |
| Deckenöffnung | 120 x 68 cm, 140 x 78 cm |
| Slīpuma augstums uz pakāpienu | 190-235 mm |
| Veiktspējas dziļums | 9,6-15,4 cm |
| Stufenbreite | 60 cm, 70 cm |
| Freie Durchgangsbreite | 50,8 cm, 60,9 cm |
| Soļa spēks | 3,5 cm |
| Vārpstas diametrs | 10,8 cm |
| Margas diametrs | 4 cm |
| Margu stieņa diametrs | 2,2 cm |
| Margu augstums | 90 cm |
| Kravnesība | 800 kg / kāpnes 200 kg / solis |
































































