Composity on rahvusvaheliselt patenteeritud, eritellimusel disainitud sisetrepp, mis ühendab kaasaegse välimuse, maksimaalse ohutuse ja maksimaalse mugavuse. Selge, kruvivaba välimus on loodud innovaatiliste tehniliste lahenduste ja eriti kvaliteetse materjalivaliku abil – alates tahkest pöögipuust kuni epoksiidpulbervärvitud teraskonstruktsioonideni.
Toote esiletõstmised
- Pulbervärvitud terasest moodulkülgsed kandurid
- Kaks mustri sügavust: 23 või 25 cm
- Kõrguse reguleerimine läbipaistvate polükarbonaadist vahetükkide abil
- Sammud on valmistatud tahkest pöögipuust, mis on sõrm-liigendatud, veepõhine lakitud
- Tugev teras-terasest piirde kinnitus
- Käsipuu, mis on valmistatud tahkest pöögipuust, värviga kooskõlastatud
- Paindlikud pöörded: ruumisäästlik platvorm või klassikaline kahepoolne reguleeritav platvorm
Kombineerimine ühendab kaasaegse disaini tehnilise täpsusega – ideaalne nõudlikeks sisekujundusprojektideks, mis nõuavad elegantsi, stabiilsust ja kohandatavust.
| Rakendusulatus | Interjöör |
|---|---|
| Kinnitamine | Lagi |
| Material Stufen | Pöök – Liiv, Pöök – pähkel, Pöök – Tuvi, Pöök – valge, Pöök – Valge 84, Pöök – Wenge, Pöök – looduslik, Pöök – tsement |
| Madalamad akordid | Roostevaba teras |
| Käsipuu | Puit |
| Farbe Konstruktion | Hall, Valge |
| Geschoßhöhe / Anzahl Stufen | 10 astet / 11 kallet 193–269 cm jaoks, 11 astet / 12 tõusu 210 – 294 cm jaoks, 12 astet / 13 tõusu 228–318 cm jaoks, 13 astet / 14 kallet 245–343 cm jaoks, 14 astet / 15 tõusu 263–367 cm jaoks, 15 astet / 16 tõusu 280–392 cm jaoks, 16 astet / 17 tõusu 298–416 cm jaoks, 9 astet / 10 kallet 175–245 cm kõrgusele |
| Maximale Geschoßhöhe | Bis 416 cm |
| Stufenbreite | 74 cm, 84 cm, 94 cm |
| Freie Durchgangsbreite | 74 cm, 84 cm, 94 cm |
| Treppengeländer | Vertikaalsed piirdevardad, Vertikaalsed piirdevardad madalamate akordidega |
| Esituse sügavus | 23 cm või 25 cm |
Tehniline dokumentatsioon
Montageanleitung_COMPOSITY_Geländer vertikaalsete
piirdevarrastegaMontageanleitung_COMPOSITY_Geländer madalamate
rihmadegaTehniline Datenblatt_COMPOSITY
Assembly Video
Mõistmised
Konfiguraator
Palun kasutage konfiguraatorit ja võtke meiega ühendust kontaktvormi kaudu. (Vastasel juhul otsene kontakt produtsendiga, keda ei soovita)








































































