„Composity” yra tarptautiniu mastu patentuoti, pagal užsakymą pagaminti interjero laiptai, kuriuose dera moderni išvaizda, maksimalus saugumas ir maksimalus komfortas. Skaidrią išvaizdą be varžtų sukuria inovatyvūs techniniai sprendimai ir itin kokybiškas medžiagų pasirinkimas – nuo buko medienos masyvo iki epoksidinių milteliniu būdu dengtų plieno konstrukcijų.
Produkto ypatybės
- Moduliniai šoniniai laikikliai pagaminti iš milteliniu būdu dengto plieno
- Du protektoriaus gyliai: 23 arba 25 cm
- Aukščio reguliavimas skaidriais polikarbonato tarpikliais
- Laipteliai pagaminti iš buko medienos masyvo, lakuotos vandens pagrindu
- Tvirtas plieno ir plieno turėklų tvirtinimas
- Turėklai pagaminti iš buko medienos masyvo, suderinta spalva
- Lankstūs posūkiai: vietą taupanti platforma arba klasikinė, dvipusė reguliuojama platforma
„Composity” sujungia modernų dizainą su techniniu tikslumu – idealiai tinka sudėtingiems interjero dizaino projektams, reikalaujantiems elegancijos, stabilumo ir pritaikomumo.
| Taikymo sritis | Interjeras |
|---|---|
| Tvirtinimas | Lubos |
| Material Stufen | Bukas – balandis, Bukas – baltas, Bukas – baltas 84, Bukas – Cementas, Bukas – graikinis riešutas, Bukas – natūralus, Bukas – Smėlis, Bukas – Wenge |
| Apatiniai akordai | Nerūdijantis plienas |
| Turėklai | Mediena |
| Farbe Konstruktion | Balta, Pilka |
| Geschoßhöhe / Anzahl Stufen | 10 pakopų / 11 nuolydžių 193 – 269 cm, 11 pakopų / 12 nuolydžių 210 – 294 cm, 12 pakopų / 13 nuolydžių 228 – 318 cm, 13 pakopų / 14 nuolydžių 245 – 343 cm, 14 pakopų / 15 nuolydžių 263 – 367 cm, 15 pakopų / 16 nuolydžių 280 – 392 cm, 16 pakopų / 17 nuolydžių 298 – 416 cm, 9 laipteliai / 10 nuolydžių 175 – 245 cm |
| Maximale Geschoßhöhe | Bis 416 cm |
| Stufenbreite | 74 cm, 84 cm, 94 cm |
| Freie Durchgangsbreite | 74 cm, 84 cm, 94 cm |
| Treppengeländer | Vertikalūs turėklų strypai, Vertikalūs turėklų strypai su apatiniais akordais |
| Našumo gylis | 23 cm arba 25 cm |
Techninė dokumentacija
Montageanleitung_COMPOSITY_Geländer su vertikaliais turėklų strypais
Surinkimo vaizdo įrašas
Realizacijos
Konfigūratorius
Naudokite konfigūratorių ir susisiekite su mumis per kontaktinę formą. (Kitu atveju tiesioginis kontaktas su gamintoju, kuris nepageidaujamas)








































































