RINTAL MINI TURN
Omadused:
- Uuenduslik ja kaasaegne disain tööstuslikus šikis
- Silmatorkavad metallosad koos õrnalt kaardus puidust astmetega
- Kõrgekvaliteediline pöögipuit
- Pulbervärvitud metallosad hallis või valges toonis
- Maksimaalne põrandakõrgus: 357 cm
Bränd: Rintal (IT)
Tarneaeg: 3–4 nädalat
Price range: 1.650,00 € through 3.150,00 €
Konfigureeritav ruumisäästlik trepp – spiraaldisain
See kompaktne ruumisäästlik trepp ühendab ruumisäästu, funktsionaalsuse ja ohutuse ühte hästi läbimõeldud süsteemi. Kolmnurksed astmed, postikäsipuu ja elegantne puidust käsipuu teevad sellest ideaalse lahenduse kohtades, kus iga sentimeeter loeb – ilma mugavust või stabiilsust ohverdamata.
Etapid
Trepp on varustatud tugevate puidust astmetega , mille mustri sügavus ulatub kuni 24 cm, laius 60 cm ja paksus 29 mm .
Treppide erilise kuju tõttu kasutatakse olemasolevat ruumi optimaalselt, tagades samal ajal meeldiva ja turvalise ligipääsu.
Kalde ja paigaldusvariandid
Kõrgust saab paindlikult reguleerida vahemikus 20 cm kuni 24 cm (esimene samm fikseeritud 20 cm).
Sõltuvalt ruumi olukorrast saab trepi paigaldada järgmiselt:
- Sirge disain
- 1× Keritud (L-kujuline)
- 2× Keerdunud (U-kujuline)
Täiendavaid astmeid saab pikendada, et trepp ulatuks maksimaalselt 357 cm-ni .
Sõimamine
Standardne käsipuu koosneb metallpostidest ja puidust käsipuust, mis on varustatud valitud astmevärviga vastavas värvis.
Metalli ja puidu kombinatsioon annab trepile kaasaegse ja harmoonilise välimuse ning tagab samal ajal ohutuse.
Tarneulatus (standardkomplekt)
- Metallkonstruktsioon kuni 260 cm kõrgustele (sh mustrit)
- 10 taset sirge põhiversiooni jaoks
- Ühepoolne piire
- Puidust käsipuu
| Rakendusulatus | Interjöör |
|---|---|
| Kinnitamine | Lagi |
| Hukkamine | L-kujuline, U-kujuline |
| Material Stufen | Pöök – Liiv, Pöök – Must, Pöök – pähkel, Pöök – Tuvi, Pöök – valge – lakitud, Pöök – Valge 84, Pöök – Wenge, Pöök – looduslik, Pöök – tsement |
| Piirdevardad | Pulbervärvitud teras |
| Kesksparring | Pulbervärvitud teras |
| Käsipuu | Puit |
| Farbe Konstruktion | Hall, Valge |
| Geschoßhöhe / Anzahl Stufen | 10 astet + platvorm 241 – 285 cm, 11 astet + platvorm 261–309 cm jaoks, 12 astet + platvorm 281–333 cm, 13 astet + platvorm 301 – 357 cm, 8 astet + platvorm 201 – 237 cm, 9 astet + platvorm 221–261 cm |
| Podest | Gewendelt mit einem Podest, Gewendelt mit zwei Podesten |
| Põhiplaani pikkus | 10 astet + platvorm: 137 cm, 11 astet + platvorm: 149 cm, 12 astet + platvorm: 161 cm, 13 astet + platvorm: 173 cm, 14 astet + platvorm: 185 cm |
| Maximale Geschoßhöhe | Bis 356 cm |
| Treppengeländer | Kahepoolne, Ühepoolne |
| Trepi laius | 61 cm |
| Esituse sügavus | 24 cm |
| Stufenbreite | 58 cm |
| Freie Durchgangsbreite | 58 cm |
| Kalde kõrgus astme kohta | 20,0 – 24,0 cm |
| Sammu tugevus | 2,9 cm |
| Piirde varda läbimõõt | 2,5 cm |
| Piirde kõrgus | 90 cm |


















