RINTAL MINI TURN
Vlastnosti:
- Inovativní a moderní design v industriálním šiku
- Nápadné kovové části v kombinaci s jemně zakřivenými dřevěnými schody
- Vysoce kvalitní dřevo v buku
- Kovové díly s práškovým nástřikem v šedé nebo bílé barvě
- Maximální výška podlahy: 357 cm
Značka: Rintal (IT)
Doba doručení: 3-4 týdny
Rozpětí cen: 1.650,00 € až 3.150,00 €
Konfigurovatelné schodiště šetřící prostor – spirálový design
Toto kompaktní schodiště šetřící prostor spojuje úsporu prostoru, funkčnost a bezpečnost v jednom pečlivě promyšleném systému. Trojúhelníkové schody, zábradlí na sloupech a elegantní dřevěné zábradlí z něj činí ideální řešení pro prostory, kde záleží na každém centimetru – aniž by se snižovalo pohodlí či stabilita.
Úrovně
Schodiště je vybaveno pevnými dřevěnými schody , které nabízejí hloubku stupně až 24 cm, šířku 60 cm a tloušťku 29 mm .
Díky speciálnímu tvaru schodů je dostupný prostor využit optimálně, přičemž je zajištěn příjemný a bezpečný přístup.
Varianty sklonu a montáže
Výška tónu může být flexibilně nastavena mezi 20 cm a 24 cm (první stupeň pevně 20 cm).
V závislosti na situaci v místnosti lze schodiště instalovat následovně:
- Přímý design
- 1× Stočený (L-tvar)
- 2× Stočený (ve tvaru U)
Další schody lze přidat pro prodloužení schodiště na maximální výšku 357 cm .
Zábradlí
Standardní zábradlí se skládá z kovových sloupků a dřevěného zábradlí, které je dodáváno v barvě odpovídající vybrané barvě schodu.
Kombinace kovu a dřeva dodává schodišti moderní, harmonický vzhled a zároveň zajišťuje bezpečnost.
Rozsah doručení (standardní sada)
- Kovová konstrukce pro výšky až 260 cm (včetně dezénu)
- 10 úrovní pro základní verzi
- Jednostranné zábradlí
- Dřevěné zábradlí
| Rozsah | Uvnitř |
|---|---|
| Opevnění | Strop |
| Poprava | L-tvar, U-tvar |
| Material Stufen | Beech – Wenge, Buk – Bílá 84, Buk – bílý – lakovaný, Buk – Cement, Buk – Černý, Buk – holubice, Buk – Ořech, Buk – písek, Buk – Přírodní |
| Tyče zábradlí | Ocel s práškovým nástřikem |
| Středový nosník | Ocel s práškovým nástřikem |
| Zábradlí | Dřevo |
| Farbe Konstruktion | Bílý, Šedý |
| Geschoßhöhe / Anzahl Stufen | 10 schodů + plošina pro 241 – 285 cm, 11 schodů + plošina pro 261 – 309 cm, 12 schodů + plošina pro 281 – 333 cm, 13 schodů + plošina pro 301 – 357 cm, 8 schodů + plošina pro 201 – 237 cm, 9 schodů + plošina pro 221 – 261 cm |
| Podest | Gewendelt mit einem Podest, Gewendelt mit zwei Podesten |
| Délka půdorysu | 10 schodů + plošina: 137 cm, 11 schodů + plošina: 149 cm, 12 schodů + plošina: 161 cm, 13 schodů + plošina: 173 cm, 14 schodů + plošina: 185 cm |
| Maximale Geschoßhöhe | Bis 356 cm |
| Treppengeländer | Bilaterální, Jednostranný |
| Šířka schodiště | 61 cm |
| Hloubka výkonu | 24 cm |
| Stufenbreite | 58 cm |
| Freie Durchgangsbreite | 58 cm |
| Výška sklonu na jeden krok | 20,0 – 24,0 cm |
| Síla kroku | 2,9 cm |
| Průměr tyče zábradlí | 2,5 cm |
| Výška zábradlí | 90 cm |


















