ASTA mřížka
Vlastnosti:
- Počet schodů pro výšku až 400 cm
- Barva ocelové konstrukce: pozinkovaná nebo 9 barev RAL
- Návrh zábradlí: volba z 5 modelů
- Varianty plošiny pro různé instalační situace
- 90° ohyb pro pravoúhlé schodiště
Značka: TLC (Švédsko / Polsko)
Dodací lhůta: 3-4 týdny
Rozpětí cen: 230,00 € až 3.600,00 €
Otevřené modulární ocelové schodiště nabízejí flexibilní, odolné a estetické řešení pro vnitřní i venkovní použití. Konstrukce je založena na robustních bočních ocelových modulech, které jsou šroubovány dohromady a vytvářejí tak obzvlášť stabilní dvojitou konstrukci. Díky pozinkovaným mřížovým schodům jsou schody odolné vůči povětrnostním vlivům, protiskluzové a ideální pro intenzivní použití.
Ideální jako venkovní schodiště, průmyslové nebo přístupové schodiště – odolné, bezpečné a individuálně přizpůsobivé.
| Rozsah | Venku, uvnitř |
|---|---|
| Opevnění | Strop |
| Poprava | Přímý |
| Material Stufen | Mražka |
| Tyče zábradlí | Ocel |
| Zábradlí | Ocel |
| Farbe Konstruktion | Bílý, Brown, Černý, Červená, Modrá, Pozinkovaný, Šedý, Světle šedá, Světle šedá RAL 7047, Zelená |
| Maximale Geschoßhöhe | Bis 400 cm |
| Treppengeländer | Model #1 bez výplně, Model #2 s výplní, Model #3 Lano Ø 4 mm, Model #4 Trubka Ø 12 mm, Model #5 Sloupek (v souladu s bezpečností podle normy) s kovovým zábradlím |
| Výška sklonu na jeden krok | 17 – 20 cm |
| Měření kroků | 89,8 ×26,0 cm |
| Freie Durchgangsbreite | 89,8 cm |
| Stufenbreite | 96,2 cm |
| Hloubka kroku | 28 cm |
| Hloubka výkonu | 24,1 – 24,9 cm (v závislosti na stanovené výšce kroku) |
| Vztlak | 125 kg na krok |
Modely zábradlí

Technická dokumentace
Realizace















