PARIS
Svojstava:
- Izvanredan izgled zahvaljujući elegantnoj stupastoj ogradi
- Dobar omjer cijene i performansi zahvaljujući manjem izboru boja i veličina
- Stepenice debljine 35 mm, izrađene od punog bukovog drva s visokokvalitetnim lakom
- Metalni dijelovi premazani prahom u crnoj, sivoj ili bijeloj boji
- Promjer: 140 cm
- Maksimalna visina poda: 329 cm
Marka: Minka (AT)
Vrijeme dostave: 2-3 tjedna
Raspon cijena: od 1.050,00 € do 1.450,00 €
Opis:
Pariško spiralno stubište pravi je upečatljiv detalj u svakom dnevnom boravku zahvaljujući plemenitoj stepenastoj ogradi. Istovremeno, idealan je izbor za one koji cijene vrijednost za novac. Paris je jedan od jeftinijih modela Minke. Razlog tome je manji izbor boja i veličina.
Fleksibilan dizajn:
Pariško stubište ima promjer od 140 cm, što se može koristiti u mnogim stambenim prostorima. Stepenice su izrađene od punog bukovog drva i prekrivene su visokokvalitetnim lakom, tako da površina blago svjetluca. S druge strane, postoji izbor metalnih boja: ovdje možete birati između mat crne, sive ili bijele.
Održiva upotreba:
Bukovo drvo za stepenice dolazi iz Europe. Metalne dijelove proizvodi tvrtka Minka u Austriji, a površinski obrađeni su u vlastitom odjelu za praškasto premazivanje. Zahvaljujući visokokvalitetnim materijalima, zajamčena je dobra kvaliteta proizvoda i dug vijek trajanja.
| Opseg primjene | Unutrašnjost |
|---|---|
| Pričvršćivanje | Strop |
| Pogubljenje | Lijevo i desno uvijene |
| Material Stufen | Bukva |
| Šipke za ogradu | Čelik premazan prahom u sivoj, crnoj ili bijeloj boji |
| Cijev vretena | Čelik premazan prahom u sivoj, crnoj ili bijeloj boji |
| Rukohvat | PVC u sivoj, crnoj ili bijeloj boji |
| Farbe Konstruktion | Bijela, Crna, Siva |
| Durchmesser | 140 cm |
| Geschoßhöhe / Anzahl Stufen | 11 stepenica + platforma do 282 cm, 12 stepenica + platforma do 305,5 cm, 13 stepenica + platforma do 329 cm |
| Otvor stropa | Min. 145 x 140 cm |
| Visina nagiba po stepenici | 19,0 – 23,5 cm |
| Dubina izvedbe | 17,2 cm |
| Kut rotacije po stupnju | 22° |
| Širina perona | 75 cm |
| Stufenbreite | 70 cm |
| Freie Durchgangsbreite | 60 cm |
| Snaga koraka | 3,5 cm |
| Promjer vretena | 10,8 cm |
| Promjer rukohvata | 4 cm |
| Promjer šipke ograde | 2,2 cm |
| Visina ograde | 100 cm |
| Nosivost | 800 kg / stepenice 200 kg / stepenica |
Tehnička dokumentacija
Einbauanleitung_ParisKonfigurationen_Paris-Berlin_140 cm
Assembly Video






