PARIS
Właściwości:
- Wyjątkowy wygląd dzięki eleganckiej poręczy schodów
- Dobry stosunek ceny do wydajności dzięki mniejszym kolorom i rozmiarom
- Stopnie o grubości 35 mm wykonane z litego bukowego drewna z wysokiej jakości lakierem
- Części metalowe malowane proszkowo na czarno, szare lub białe
- Średnica: 140 cm
- Maksymalna wysokość podłogi: 329 cm
Marka: Minka (AT)
Czas dostawy: 2-3 tygodnie
Zakres cen: od 1.050,00 € do 1.450,00 €
Opis:
Paryżowe spiralne schody przyciągają wzrok w każdym salonie dzięki szlachetnej poręczy. Jednocześnie jest to idealny wybór dla tych, którzy cenią stosunek jakości do ceny. Paris to jeden z tańszych modeli Minki. Powodem tego jest mniejszy wybór kolorów i rozmiarów.
Elastyczny projekt:
Schody paryskie mają średnicę 140 cm, co może być wykorzystywane w wielu pomieszczeniach mieszkalnych. Stopnie wykonane są z litego bukowego drewna i pokryte wysokiej jakości lakiem, dzięki czemu powierzchnia lekko się połyskuje. Z drugiej strony jest wybór metalowych kolorów: tutaj możesz wybrać matową czerń, szary lub biały.
Zrównoważone wykorzystanie:
Drewno bukowe do schodów pochodzi z Europy. Części metalowe są produkowane przez firmę Minka w Austrii, a powierzchniowe wykańczane w ich własnym dziale powłok proszkowych. Dzięki wysokiej jakości materiałom gwarantowana jest dobra jakość produktu oraz długa żywotność użytkowania.
| Zakres zastosowań | Wnętrze |
|---|---|
| Mocowanie | Sufit |
| Egzekucja | Lewo i prawo skręcone |
| Material Stufen | Buk |
| Pręty poręczowe | Stal pomalowana proszkowo w odcieniach szarości, czerni lub bieli |
| Rura wrzeciona | Stal pomalowana proszkowo w odcieniach szarości, czerni lub bieli |
| Poręcz | PVC w szarym, czarnym lub białym kolorze |
| Farbe Konstruktion | Biały, Czarny, Szary |
| Durchmesser | 140 cm |
| Geschoßhöhe / Anzahl Stufen | 11 stopni + platforma do 282 cm, 12 stopni + platforma do 305,5 cm, 13 stopni + platforma do 329 cm |
| Otwór sufitowy | Minimum 145 x 140 cm |
| Wysokość nachylenia na każdy stopień | 19,0 – 23,5 cm |
| Głębokość wydajności | 17,2 cm |
| Kąt obrotu na stopień | 22° |
| Szerokość peronu | 75 cm |
| Stufenbreite | 70 cm |
| Freie Durchgangsbreite | 60 cm |
| Siła kroku | 3,5 cm |
| Średnica wrzeciona | 10,8 cm |
| Średnica poręczy | 4 cm |
| Średnica drążka balustrady | 2,2 cm |
| Wysokość balustrady | 100 cm |
| Nośność | 800 kg / schody 200 kg / krok |
Dokumentacja techniczna
Einbauanleitung_ParisKonfigurationen_Paris-Berlin_140 cm
Wideo asemblacyjne






