PARIS
Kellékek:
- Kivételes megjelenés az elegáns lépcsőkorlátnak köszönhetően
- Jó ár-érték arány a kisebb szín- és méretválasztéknak köszönhetően
- 35 mm vastag lépcsők tömör bükkfából, kiváló minőségű lakkozott felülettel
- Fekete, szürke vagy fehér színű porszórt fém alkatrészek
- Átmérő: 140 cm
- Maximális padlómagasság: 329 cm
Márka: Minka (AT)
Szállítási idő: 2-3 hét
Ártartomány: 1.050,00 € - 1.450,00 €
Leírás:
A párizsi csigalépcső a nemes lépcsőkorlátnak köszönhetően minden nappaliban igazi szemet gyönyörködtető. Ugyanakkor ideális választás azok számára, akik értékelik az ár-érték arányt. A Paris az egyik olcsóbb modell a Minka-tól. Ennek oka a kisebb szín- és méretválaszték.
Rugalmas kialakítás:
A párizsi lépcső átmérője 140 cm, amely számos lakótérben használható. A lépcsők tömör bükkfából készülnek, és kiváló minőségű lakkkal vannak bevonva, így a felület kissé csillog. Másrészt a fém színei közül választhat: Itt választhat a matt fekete, a szürke vagy a fehér között.
Fenntartható használat:
A lépcsők bükkfája Európából származik. A fém alkatrészeket a Minka gyártja Ausztriában, és a felületet saját porfestő részlege végzi. A kiváló minőségű anyagoknak köszönhetően garantált a termék jó minősége és a hosszú élettartam.
| Kiterjedés | Belül |
|---|---|
| Erődítmény | Mennyezet |
| Kivégzés | Balra és jobbra tekercselt |
| Material Stufen | Bükk |
| Korlát rudak | Porszórt acél szürke, fekete vagy fehér színben |
| Orsócső | Porszórt acél szürke, fekete vagy fehér színben |
| Korlát | PVC szürke, fekete vagy fehér színben |
| Farbe Konstruktion | Fehér, Fekete, Szürke |
| Durchmesser | 140 cm |
| Geschoßhöhe / Anzahl Stufen | 11 lépcső + platform 282 cm-ig, 12 lépcső + platform 305,5 cm-ig, 13 lépcső + platform 329 cm-ig |
| Mennyezeti nyílás | Min. 145 x 140 cm |
| Lejtési magasság lépésenként | 19,0 – 23,5 cm |
| A teljesítmény mélysége | 17,2 cm |
| Forgási szög fokozatonként | 22° |
| Platform szélessége | 75 cm |
| Stufenbreite | 70 cm |
| Freie Durchgangsbreite | 60 cm |
| Lépés erőssége | 3,5 cm |
| Orsó átmérője | 10,8 cm |
| Kapaszkodó átmérője | 4 cm |
| Korlátrúd átmérője | 2,2 cm |
| Korlát magassága | 100 cm |
| Felhajtóerő | 800 kg / lépcső 200 kg / lépcsőfok |
Műszaki dokumentáció
Einbauanleitung_ParisKonfigurationen_Paris-Berlin_140 cm
Összeszerelési videó






