Composity je međunarodno patentirano, po mjeri izrađeno unutarnje stubište koje kombinira moderan izgled, maksimalnu sigurnost i maksimalnu udobnost. Prozirni izgled bez vijaka postiže inovativna tehnička rješenja i posebno kvalitetan izbor materijala – od punog bukovog drva do čeličnih konstrukcija premazanih epoksidnim prahom.
Istaknuti proizvodi
- Modularni bočni nosači izrađeni od čelika premazanog prahom
- Dvije dubine gaznog sloja: 23 ili 25 cm
- Podešavanje visine pomoću prozirnih polikarbonatnih distancera
- Stepenice izrađene od čvrstog bukovog drveta s prstima spojenim, lakirane na bazi vode
- Čvrsto pričvršćivanje čelično-čelične ograde
- Rukohvat od punog bukovog drveta, usklađen bojama
- Fleksibilni zavoji: platforma koja štedi prostor ili klasična, dvostrana podesiva platforma
Composity kombinira moderan dizajn s tehničkom preciznošću – idealno za zahtjevne projekte unutarnjeg uređenja koji zahtijevaju eleganciju, stabilnost i prilagodljivost.
| Opseg primjene | Unutrašnjost |
|---|---|
| Pričvršćivanje | Strop |
| Material Stufen | Bukva – Bijela, Bukva – Bijela 84, Bukva – Cement, Bukva – Golub, Bukva – Orah, Bukva – Pijesak, Bukva – prirodna, Bukva – Wenge |
| Donji akordi | Nehrđajući čelik |
| Rukohvat | Drvo |
| Farbe Konstruktion | Bijela, Siva |
| Geschoßhöhe / Anzahl Stufen | 10 stepenica / 11 nagiba za 193 – 269 cm, 11 stepenica / 12 nagiba za 210 – 294 cm, 12 stepenica / 13 nagiba za 228 – 318 cm, 13 stepenica / 14 nagiba za 245 – 343 cm, 14 stepenica / 15 nagiba za 263 – 367 cm, 15 stepenica / 16 nagiba za 280 – 392 cm, 16 stepenica / 17 nagiba za 298 – 416 cm, 9 stepenica / 10 nagiba za 175 – 245 cm |
| Maximale Geschoßhöhe | Bis 416 cm |
| Stufenbreite | 74 cm, 84 cm, 94 cm |
| Freie Durchgangsbreite | 74 cm, 84 cm, 94 cm |
| Treppengeländer | Vertikalne ograde, Vertikalne ograde s nižim tetivama |
| Dubina izvedbe | 23 cm ili 25 cm |
Tehnička dokumentacija
Montageanleitung_COMPOSITY_Geländer s vertikalnim ogradama
Assembly Video
Realizacije
Konfigurator
Molimo koristite konfigurator i kontaktirajte nas putem kontakt obrasca. (U suprotnom, izravan kontakt s producentom, koji nije poželjan)








































































