COMFORT TOP
Kellékek:
- Elegáns és egyszerű kialakításának köszönhetően minden lakberendezési stílushoz alkalmas
- Biztonságos és kényelmes fel- és leszerelés egyenes lépcsőkkel
- Kiváló minőségű lakkozott fa bükkfából és diófára pácolt bükkfából
- Porszórt fém alkatrészek fekete, szürke és fehér színben
- Kényelmes PVC kapaszkodó
- Maximális padlómagasság: 360 cm
Márka: Minka (AT)
Szállítási idő: 2-3 hét
Ártartomány: 1.500,00 € - 2.350,00 €
Leírás:
A Comfort Top helytakarékos lépcsővel Minka egy igazi mindenképű, elegáns és egyszerű formájával tökéletesen kiegészíti bármilyen bútorstílust. Egyenes lépcsőjeinek köszönhetően a Comfort Top lépcső szó szerint a csúcs a biztonság és a kényelem szempontjából.
Rugalmas kialakítás:
A Minka Comfort Top nagyon kevés hellyel boldogul, és tökéletesen alkalmazkodik bármilyen helyiséghelyzethez. Vékony és enyhén lekerekített fém alapkerete elegáns kiegészítővé teszi a Comfort Topot otthona számára. A Comfort Top különböző színválasztékot is kínál: A fa bükk és pácolt bükk diófa színben kapható. A fém alkatrészekhez fekete, szürke és fehér színek közül választhat. Ugyanez vonatkozik a kiváló minőségű PVC-ből készült kapaszkodóra is, amely kényelmesen tartható, és még biztonságosabb lépcsőzést tesz lehetővé.
Fenntartható használat:
A Comfort Top lépcső lakkozott fából és porszórt fém alkatrészekből készül. Az anyagok rendkívül ellenállóak és nagyon hosszú élettartam jellemzi őket. Ezenkívül a Minka lépcső minden eleme Európából származik, ami nemcsak a minőség, hanem a fenntarthatóság szempontjából is nagy előnyökkel jár.
| Kiterjedés | Belül |
|---|---|
| Erődítmény | Mennyezet |
| Kivégzés | Egyenes |
| Material Stufen | Bükk, Bükk – dió |
| Korlát rudak | Porszórt acél szürke, fekete vagy fehér színben |
| Középső szár | Porszórt acél szürke, fekete vagy fehér színben |
| Alsó akkordok | Rozsdamentes acél |
| Korlát | PVC szürke, fekete vagy fehér |
| Farbe Konstruktion | Fehér, Fekete, Szürke |
| Geschoßhöhe / Anzahl Stufen | 12 lépcsőfok 312 cm-ig, 13 lépcsőfok 336 cm-ig, 14 lépcsőfok 360 cm-ig |
| Maximale Geschoßhöhe | Bis 360 cm |
| Deckenöffnung | 203 x 85 cm |
| Treppengeländer | Egyoldalú, Kétoldalú |
| Lejtési magasság lépésenként | 18,5-24,0 cm |
| A teljesítmény mélysége | 20 cm |
| Stufenbreite | 80 cm |
| Freie Durchgangsbreite | 80 cm |
| Lépés erőssége | 3,5 cm |
| Kapaszkodó átmérője | 4 cm |
| Korlát magassága | 90 cm |
| Felhajtóerő | 800 kg / lépcső 200 kg / lépcsőfok |





















