COMFORT TOP
Iespējas:
- Pateicoties elegantajam un vienkāršajam dizainam, tas ir piemērots visiem mēbeļu stiliem
- Droša un ērta uzstādīšana un demontāža pa taisniem pakāpieniem
- Augstas kvalitātes lakota dižskābarža un dižskābarža koksne uz valrieksta
- Pulverkrāsotas metāla detaļas melnā, pelēkā un baltā krāsā
- Ērtas PVC margas
- Maksimālais grīdas augstums: 360 cm
Zīmols: Minka (AT)
Piegādes laiks: 2-3 nedēļas
Price range: 1.500,00 € through 2.350,00 €
Apraksts:
Ar Comfort Top telpu taupošajām kāpnēm Minka piedāvā īstu universālu kāpņu, kas lieliski papildina jebkuru mēbeļu stilu ar savu eleganto un vienkāršo formu. Pateicoties taisnajiem pakāpieniem, Comfort Top kāpnes ir burtiski augstākās drošības un komforta ziņā.
Elastīgs dizains:
Minka Comfort Top tiek galā ar ļoti maz vietas un lieliski pielāgojas jebkurai telpas situācijai. Tā plānais un nedaudz noapaļotais metāla pamatnes rāmis padara Comfort Top par elegantu aksesuāru jūsu mājām. Comfort Top piedāvā arī dažādas krāsu iespējas: koksne ir pieejama dižskābarža un beicēta dižskābarža uz valrieksta. Metāla detaļām varat izvēlēties melnu, pelēku un baltu krāsu. Tas pats attiecas uz margām, kas izgatavotas no augstas kvalitātes PVC, kas ir ērti turamas un ļauj vēl drošāk kāpt pa kāpnēm.
Ilgtspējīga izmantošana:
Comfort Top kāpnes ir izgatavotas no lakota koka un pulverkrāsotām metāla detaļām. Materiāli ir ļoti izturīgi un tiem raksturīgs ļoti ilgs kalpošanas laiks. Turklāt visas Minka kāpņu sastāvdaļas nāk no Eiropas, kas dod lielas priekšrocības ne tikai kvalitātes, bet arī ilgtspējas ziņā.
| Piemērošanas joma | Interjers |
|---|---|
| Stiprinājums | Griesti |
| Izpilde | Taisni |
| Material Stufen | Dižskābardis, Dižskābardis – valrieksts |
| Margu stieņi | Pulverkrāsots tērauds pelēkā, melnā vai baltā krāsā |
| Centra spārns | Pulverkrāsots tērauds pelēkā, melnā vai baltā krāsā |
| Apakšējie akordi | Nerūsējošais tērauds |
| Margas | PVC pelēks, melns vai balts |
| Farbe Konstruktion | Balts, Melns, Pelēks |
| Geschoßhöhe / Anzahl Stufen | 12 soļi līdz 312 cm, 13 soļi līdz 336 cm, 14 soļi līdz 360 cm |
| Maximale Geschoßhöhe | Bis 360 cm |
| Deckenöffnung | 203 x 85 cm |
| Treppengeländer | Divpusējs, Vienpusējs |
| Slīpuma augstums uz pakāpienu | 18,5-24,0 cm |
| Veiktspējas dziļums | 20 cm |
| Stufenbreite | 80 cm |
| Freie Durchgangsbreite | 80 cm |
| Soļa spēks | 3,5 cm |
| Margas diametrs | 4 cm |
| Margu augstums | 90 cm |
| Kravnesība | 800 kg / kāpnes 200 kg / solis |





















