Composity ir starptautiski patentētas, pēc pasūtījuma izgatavotas interjera kāpnes, kas apvieno mūsdienīgu izskatu, maksimālu drošību un maksimālu komfortu. Caurspīdīgu izskatu rada inovatīvi tehniskie risinājumi un īpaši kvalitatīva materiālu izvēle – no dižskābarža masīvkoka līdz epoksīda pulverkrāsotām tērauda konstrukcijām.
Produkta priekšrocības
- Modulāri sānu nesēji izgatavoti no pulverkrāsota tērauda
- Divi protektora dziļumi: 23 vai 25 cm
- Augstuma regulēšana ar caurspīdīgām polikarbonāta starplikām
- Pakāpieni izgatavoti no dižskābarža masīvkoka ar pirkstu savienojumiem, lakoti uz ūdens bāzes
- Izturīgs tērauda-tērauda margu stiprinājums
- Margas izgatavotas no dižskābarža masīvkoka, saskaņotas krāsas
- Elastīgi pagriezieni: vietu taupoša platforma vai klasiska, divpusēja regulējama platforma
Composity apvieno mūsdienīgu dizainu ar tehnisko precizitāti – ideāli piemērots prasīgiem interjera dizaina projektiem, kas prasa eleganci, stabilitāti un pielāgojamību.
| Piemērošanas joma | Interjers |
|---|---|
| Stiprinājums | Griesti |
| Material Stufen | Dižskābardis – Balodis, Dižskābardis – balts, Dižskābardis – Balts 84, Dižskābardis – Cements, Dižskābardis – dabīgs, Dižskābardis – Smiltis, Dižskābardis – valrieksts, Dižskābardis – Wenge |
| Apakšējie akordi | Nerūsējošais tērauds |
| Margas | Koks |
| Farbe Konstruktion | Balts, Pelēks |
| Geschoßhöhe / Anzahl Stufen | 10 pakāpieni / 11 slīpumi 193 – 269 cm, 11 pakāpieni / 12 slīpumi 210 – 294 cm, 12 pakāpieni / 13 slīpumi 228 – 318 cm, 13 pakāpieni / 14 slīpumi 245 – 343 cm, 14 pakāpieni / 15 slīpumi 263 – 367 cm, 15 pakāpieni / 16 slīpumi 280 – 392 cm, 16 pakāpieni / 17 slīpumi 298 – 416 cm, 9 pakāpieni / 10 slīpumi 175 – 245 cm |
| Maximale Geschoßhöhe | Bis 416 cm |
| Stufenbreite | 74 cm, 84 cm, 94 cm |
| Freie Durchgangsbreite | 74 cm, 84 cm, 94 cm |
| Treppengeländer | Vertikālie margu stieņi, Vertikālie margu stieņi ar zemākiem akordiem |
| Veiktspējas dziļums | 23 cm vai 25 cm |
Tehniskā dokumentācija
Montageanleitung_COMPOSITY_Geländer ar vertikāliem
margu stieņiemMontageanleitung_COMPOSITY_Geländer ar apakšējām siksnām
Montāžas video
Realizācija
Konfigurators
Lūdzu, izmantojiet konfiguratoru un sazinieties ar mums, izmantojot saziņas veidlapu. (Pretējā gadījumā tiešs kontakts ar producentu, kurš nav vēlams)








































































