PARIS
Eigenschappen:
- Uitzonderlijk uiterlijk dankzij elegante trapleuning
- Goede prijs-prestatieverhouding dankzij een kleinere kleur- en groottekeuze
- 35 mm dikke treden van massief beukenhout met een hoogwaardige lakafwerking
- Metalen onderdelen poedergecoat in zwart, grijs of wit
- Diameter: 140 cm
- Maximale vloerhoogte: 329 cm
Merk: Minka (AT)
Bezorgtijd: 2-3 weken
Prijsklasse: 1.050,00 € tot 1.450,00 €
Beschrijving:
De Parijse wenteltrap is een echte blikvanger in elke woonkamer dankzij de nobele trapleuning. Tegelijkertijd is het de ideale keuze voor wie waarde voor zijn geld waardeert. De Paris is een van de goedkopere modellen van Minka. De reden hiervoor is een kleinere selectie aan kleuren en maten.
Flexibel ontwerp:
De trap van Parijs heeft een diameter van 140 cm, die in veel woonruimtes kan worden gebruikt. De treden zijn gemaakt van massief beukenhout en zijn bedekt met hoogwaardige lak, zodat het oppervlak licht glinstert. Aan de andere kant is er een keuze uit metaalkleuren: hier kun je kiezen tussen matzwart, grijs of wit.
Duurzaam gebruik:
Het beukenhout voor de trappen komt uit Europa. De metalen onderdelen worden geproduceerd door Minka in Oostenrijk en voorzien van oppervlakteafwerking in een eigen poedercoatingafdeling. Dankzij de hoogwaardige materialen zijn goede kwaliteit van het product en een lange levensduur gegarandeerd.
| Toepassingsgebied | Interieur |
|---|---|
| Bevestiging | Plafond |
| Executie | Links en rechts opgerold |
| Material Stufen | Beuk |
| Relingstangen | Poedergecoat staal in grijs, zwart of wit |
| Spindel buis | Poedergecoat staal in grijs, zwart of wit |
| Leuning | PVC in grijs, zwart of wit |
| Farbe Konstruktion | Grijs, Wit, Zwart |
| Durchmesser | 140 cm |
| Geschoßhöhe / Anzahl Stufen | 11 treden + platform tot 282 cm, 12 treden + platform tot 305,5 cm, 13 treden + platform tot 329 cm |
| Plafondopening | Min. 145 x 140 cm |
| Hellingshoogte per stap | 19,0 – 23,5 cm |
| Diepte van de uitvoering | 17,2 cm |
| Rotatiehoek per trap | 22° |
| Perronbreedte | 75 cm |
| Stufenbreite | 70 cm |
| Freie Durchgangsbreite | 60 cm |
| Stap Sterkte | 3,5 cm |
| Spildiameter | 10,8 cm |
| Handleuningdiameter | 4 cm |
| Diameter van de relingstang | 2,2 cm |
| Relinghoogte | 100 cm |
| Laadcapaciteit | 800 kg / trap 200 kg / trede |
Technische documentatie
Einbauanleitung_ParisKonfigurationen_Paris-Berlin_140 cm
Assembly Video






