MILANO
Vlastnosti:
- Nadčasová elegancia vďaka mimoriadne plochým schodom
- Ideálne pre minimalistický a moderný štýl bývania
- Kovové schody a zábradlia práškovo lakované v čiernej, sivej alebo bielej farbe
- Žiadne riziko pošmyknutia v dôsledku mierne zdrsnených schodov
- Pohodlné zábradlie z kontinuálneho PVC
- K dispozícii v troch priemeroch: 120, 140 alebo 160 cm
- Maximálna výška miestnosti: 346,5 cm
Značka: Minka (AT)
Dodacia lehota: 2-3 týždne
Price range: 1.800,00 € through 2.600,00 €
Popis:
Nadčasovú eleganciu pre váš domov ponúka točité schodisko Milano od spoločnosti Minka. Ploché kovové schody spolu so spodným zábradlím akordov vytvárajú minimalistický a moderný vzhľad. Vďaka čiernej, bielej a sivej farbe je točité schodisko Milano vizuálnym vrcholom, ktorý dokonale zapadne do každého dizajnu miestnosti.
Flexibilný dizajn:
Točité schodisko Milano je k dispozícii v troch farebných variantoch: obyčajná biela, moderná sivá a sýto čierna. S priemerom 120, 140 alebo 160 cm je vhodný pre rôzne stropné otvory. Je to ale aj ideálna voľba pre lezecké galérie. Rovnako ako všetky točité schodiská Minka, aj Milano je možné namontovať v smere hodinových ručičiek alebo doprava. Súvislé zábradlie z kvalitného PVC zaisťuje príjemný pocit pri stúpaní a klesaní.
Udržateľné používanie:
Kov točitého schodiska Milano je kvalitne práškovo lakovaný. Vďaka tomu je odolný voči poškriabaniu a iným vplyvom prostredia. Schody sú veľmi mierne zdrsnené – pri stúpaní a zostupe po schodoch teda rozhodne nehrozí pošmyknutie. Vďaka tomu je Milano ideálnou voľbou pre rodiny, ktoré oceňujú dizajn, bezpečnosť a odolnosť.
| Rozsah | Vnútri |
|---|---|
| Opevnenie | Strop |
| Poprava | Vľavo a vpravo stočené |
| Material Stufen | Oceľ |
| Tyče zábradlia | Oceľ s práškovým nástrekom v šedej, čiernej alebo bielej farbe |
| Rúrka vretena | Oceľ s práškovým nástrekom v šedej, čiernej alebo bielej farbe |
| Dolné akordy | Nehrdzavejúca oceľ |
| Zábradlie | PVC sivá, čierna alebo biela |
| Farbe Konstruktion | Biela, Čierna, Sivý |
| Durchmesser | 120 cm, 140 cm, 160 cm |
| Geschoßhöhe / Anzahl Stufen | 12 schodov + plošina do 300,3 cm, 13 schodov + plošina do 323,4 cm, 14 schodov + plošina do 346,5 cm |
| Maximale Geschoßhöhe | Bis 346,5 cm |
| Stropný otvor | 130 x 130 cm, 150 x 150 cm, 170 x 170 cm |
| Výška sklonu na krok | 210-231 mm |
| Hĺbka výkonu | 21 cm, 23,6 cm, 24,4 cm |
| Uhol natočenia na stupeň | 29°, 25°, 22° |
| Šírka plošiny | 65 cm, 75 cm, 85 cm |
| Stufenbreite | 60 cm, 70 cm, 80 cm |
| Freie Durchgangsbreite | 48,6 cm, 58,6 cm, 68,6 cm |
| Sila kroku | 12 mm |
| Priemer vretena | 10,8 cm |
| Priemer zábradlia | 4 cm |
| Priemer tyče zábradlia | 2,2 cm |
| Výška zábradlia | 100 cm |
| Vztlak | 800 kg / schody 200 kg / krok |
Technická dokumentácia
Einbauanleitung_MilanoKonfigurationen_Milano-Portofino_120 cm
Konfigurationen_Milano-Portofino_140 cm






