MILANO
Rekvizīti:
- Mūžīga elegance, pateicoties īpaši plakaniem pakāpieniem
- Ideāli piemērots minimālisma un mūsdienīgam dzīves stilam
- Metāla pakāpieni un margas pulverkrāsotas melnā, pelēkā vai baltā krāsā
- Nav slīdēšanas riska nedaudz raupju pakāpienu dēļ
- Ērtas margas no nepārtraukta PVC
- Pieejami trīs diametri: 120, 140 vai 160 cm
- Maksimālais telpas augstums: 346.5 cm
Zīmols: Minka (AT)
Piegādes laiks: 2-3 nedēļas
Price range: 1.800,00 € through 2.600,00 €
Apraksts:
Mūžīga elegance jūsu mājām ir pieejama ar Minka Milānas spirālveida kāpnēm. Plakanie metāla pakāpieni kopā ar apakšējām akordu margām rada minimālisma un modernu izskatu. Ar melnās, baltās un pelēkās krāsas iespējām Milano spirālveida kāpnes ir vizuāls akcents, kas lieliski iederas jebkura telpas dizainā.
Elastīgs dizains:
Milano spirālveida kāpnes ir pieejamas trīs krāsu variantos: vienkārši balta, moderna pelēka un tumši melna. Ar diametru 120, 140 vai 160 cm tas ir piemērots dažādām griestu atverēm. Bet tā ir arī ideāla izvēle kāpšanas galerijām. Tāpat kā visas Minka spirālveida kāpnes, Milano var uzstādīt arī pulksteņrādītāja virzienā vai pa labi. Nepārtrauktās margas, kas izgatavotas no augstas kvalitātes PVC, nodrošina patīkamu sajūtu, kāpjot un nolaižoties.
Ilgtspējīga izmantošana:
Milano spirālveida kāpņu metāls ir augstas kvalitātes pulverkrāsots. Tas padara to izturīgu pret skrāpējumiem un citām vides ietekmēm. Pakāpieni ir ļoti nedaudz raupji, tāpēc, kāpjot augšup un lejup pa kāpnēm, noteikti nav paslīdēšanas riska. Tas padara Milano par ideālu izvēli ģimenēm, kuras novērtē dizainu, drošību un izturību.
| Piemērošanas joma | Interjers |
|---|---|
| Stiprinājums | Griesti |
| Izpilde | Pa kreisi un pa labi |
| Material Stufen | Tērauds |
| Margu stieņi | Pulverkrāsots tērauds pelēkā, melnā vai baltā krāsā |
| Vārpstas caurule | Pulverkrāsots tērauds pelēkā, melnā vai baltā krāsā |
| Apakšējie akordi | Nerūsējošais tērauds |
| Margas | PVC pelēks, melns vai balts |
| Farbe Konstruktion | Balts, Melns, Pelēks |
| Durchmesser | 120 cm, 140 cm, 160 cm |
| Geschoßhöhe / Anzahl Stufen | 12 pakāpieni + platforma līdz 300,3 cm, 13 pakāpieni + platforma līdz 323,4 cm, 14 pakāpieni + platforma līdz 346,5 cm |
| Maximale Geschoßhöhe | Bis 346,5 cm |
| Griestu atvēršana | 130 x 130 cm, 150 x 150 cm, 170 x 170 cm |
| Slīpuma augstums uz pakāpienu | 210-231 mm |
| Veiktspējas dziļums | 21 cm, 23,6 cm, 24,4 cm |
| Rotācijas leņķis pa posmiem | 29°, 25°, 22° |
| Platformas platums | 65 cm, 75 cm, 85 cm |
| Stufenbreite | 60 cm, 70 cm, 80 cm |
| Freie Durchgangsbreite | 48,6 cm, 58,6 cm, 68,6 cm |
| Soļa spēks | 12 mm |
| Vārpstas diametrs | 10,8 cm |
| Margas diametrs | 4 cm |
| Margu stieņa diametrs | 2,2 cm |
| Margu augstums | 100 cm |
| Kravnesība | 800 kg / kāpnes 200 kg / solis |
Tehniskā dokumentācija
Einbauanleitung_MilanoKonfigurationen_Milano-Portofino_120 cm
Konfigurationen_Milano-Portofino_140 cm






