RONDO COLOR
Rekvizīti:
- Mūsdienīgas metāla spirālveida kāpnes rūpnieciskā izskatā iekštelpu lietošanai
- Štancēti tērauda pakāpieni ar tapām nodrošina drošu pacelšanos
- Tērauda detaļas un alumīnija margas pulverkrāsotas ar antracītu
- Trīs izmēri ar diametru 120, 140 vai 160 cm
- Maksimālais telpas augstums: 346.5 cm
Zīmols: Minka (AT)
Piegādes laiks: 2-3 nedēļas
Price range: 1.400,00 € through 2.200,00 €
Apraksts:
Rondo Color metāla spirālveida kāpnes ir mūsdienīgs un praktisks aksesuārs jūsu dzīvojamai telpai. Ar radzētiem tērauda pakāpieniem un tumšo krāsu tas lieliski iederas industriālā stilā iekārtotās dzīvojamās telpās. Bet Rondo Color ir izgatavots arī kā acu piesaistītājs vienkāršākiem mēbeļu stiliem.
Elastīgs dizains:
Rondo Color tērauda detaļas un alumīnija margas ir pārklātas ar antracīta krāsas pulvera pārklājumu. Šī cēlā krāsa rada aizraujošu kontrastu ar baltām sienām, bet arī lieliski iekļaujas tumšākā dzīves stilā. Runājot par šo spirālveida kāpņu diametru, jūs varat izvēlēties starp izmēriem 120, 140 un 160 cm.
Ilgtspējīga izmantošana:
Štancētie tērauda pakāpieni piedāvā plašu protektora virsmu un sagatavo jums ērtu ceļu no viena stāva uz nākamo. Augšējā pusē tie ir aprīkoti ar viegliem nubs, kas rada mūsdienīgu rūpniecisku izskatu un tajā pašā laikā nodrošina mazāku slīdēšanas risku.
| Piemērošanas joma | Interjers |
|---|---|
| Stiprinājums | Griesti |
| Izpilde | Pa kreisi un pa labi |
| Material Stufen | Tērauds |
| Margu stieņi | Pulverkrāsots tērauds pelēkā, melnā vai baltā krāsā |
| Vārpstas caurule | Pulverkrāsots tērauds pelēkā, melnā vai baltā krāsā |
| Margas | PVC pelēks, melns vai balts |
| Farbe Konstruktion | Pelēks |
| Durchmesser | 120 cm, 140 cm, 160 cm |
| Geschoßhöhe / Anzahl Stufen | 12 pakāpieni + platforma līdz 300,3 cm, 13 pakāpieni + platforma līdz 323,4 cm, 14 pakāpieni + platforma līdz 346,5 cm |
| Maximale Geschoßhöhe | Bis 346,5 cm |
| Griestu atvēršana | 130 x 130 cm, 150 x 150 cm, 170 x 170 cm |
| Slīpuma augstums uz pakāpienu | 207-231 mm |
| Veiktspējas dziļums | 19,6 cm, 21,3 cm, 22,3 cm |
| Rotācijas leņķis pa posmiem | 29,6°, 25°, 21,9° |
| Platformas platums | 65 cm, 75 cm, 85 cm |
| Stufenbreite | 60 cm, 70 cm, 80 cm |
| Freie Durchgangsbreite | 48,6 cm, 58,6 cm, 68,6 cm |
| Soļa spēks | 1,5 mm |
| Vārpstas diametrs | 12,7 cm |
| Margas diametrs | 5 cm |
| Margu stieņa diametrs | 2,2 cm |
| Margu augstums | 100 cm |
| Kravnesība | 800 kg / kāpnes 200 kg / solis |
Montāžas video





































































