RONDO COLOR
Kellékek:
- A modern fém csigalépcsők ipari használatra néz ki beltéri használatra
- Bélyegzett acéllépcsők szegecsgel, szegekkel biztonságos emelkedést tesz lehetővé
- Acélalkatrészek és alumínium korlát, amely antracittal por színezve
- Három méret, átmérőjük 120, 140 vagy 160 cm
- Maximális szobamagasság: 346,5 cm
Márka: Minka (AT)
Szállítási idő: 2-3 hét
Ártartomány: 1.400,00 € - 2.200,00 €
Leírás:
A Rondo Color fém csigalépcső modern és praktikus kiegészítő az Ön lakóteréhez. A szegezett acéllépcsőkkel és sötét színekkel tökéletesen illeszkedik az ipari stílusban berendezett lakóterekbe. De a Rondo Color egyben az egyszerűbb bútorok számára is felkeltő elemként készült.
Rugalmas kialakítás:
A Rondo Color acélrészeit és alumínium korlátját antracit színű porfestékkel borítják. Ez a nemes szín izgalmas kontrasztot teremt a fehér falakkal, de remekül olvad a sötétebb életstílusokba is. A csigalépcső átmérőjével választhatsz a 120, 140 és 160 cm méretek között.
Fenntartható használat:
A lenyomott acéllépcsők széles lépcsőfelületet biztosítanak, és kényelmes utat biztosítanak az egyik emeletről a másikra. A felső oldalon könnyű nyomokkal vannak felszerelve, amelyek modern ipari megjelenést kölcsönöznek, és egyúttal kevesebb csúszási kockázatot biztosítanak.
| Kiterjedés | Belül |
|---|---|
| Erődítmény | Mennyezet |
| Kivégzés | Balra és jobbra tekercselt |
| Material Stufen | Acél |
| Korlát rudak | Porszórt acél szürke, fekete vagy fehér színben |
| Orsócső | Porszórt acél szürke, fekete vagy fehér színben |
| Korlát | PVC szürke, fekete vagy fehér |
| Farbe Konstruktion | Szürke |
| Durchmesser | 120 cm, 140 cm, 160 cm |
| Geschoßhöhe / Anzahl Stufen | 12 lépcső + platform akár 300,3 cm-ig, 13 lépcső + platform 323,4 cm-ig, 14 lépcső + platform 346,5 cm-ig |
| Maximale Geschoßhöhe | Bis 346,5 cm |
| Mennyezeti nyílás | 130 x 130 cm, 150 x 150 cm, 170 x 170 cm |
| Lejtési magasság lépésenként | 207-231 mm |
| A teljesítmény mélysége | 19,6 cm, 21,3 cm, 22,3 cm |
| Forgási szög fokozatonként | 29,6°, 25°, 21,9° |
| Platform szélessége | 65 cm, 75 cm, 85 cm |
| Stufenbreite | 60 cm, 70 cm, 80 cm |
| Freie Durchgangsbreite | 48,6 cm, 58,6 cm, 68,6 cm |
| Lépés erőssége | 1,5 mm |
| Orsó átmérője | 12,7 cm |
| Kapaszkodó átmérője | 5 cm |
| Korlátrúd átmérője | 2,2 cm |
| Korlát magassága | 100 cm |
| Felhajtóerő | 800 kg / lépcső 200 kg / lépcsőfok |
Összeszerelési videó





































































