RONDO COLOR
Apgyvendinimo įstaigos:
- Modernūs metaliniai spiraliniai laiptai, skirti naudoti patalpose
- Štampuoti plieniniai laipteliai su smeigėmis užtikrina saugų pakilimą
- Plieninės dalys ir aliuminio turėklai, dažyti milteliniu būdu antracitu
- Trys dydžiai, kurių skersmuo 120, 140 arba 160 cm
- Maksimalus kambario aukštis: 346,5 cm
Prekės ženklas: Minka (AT)
Pristatymo laikas: 2-3 savaitės
Price range: 1.400,00 € through 2.200,00 €
apibūdinimas:
Metaliniai spiraliniai laiptai „Rondo Color” yra modernus ir praktiškas aksesuaras jūsų gyvenamajai erdvei. Dygliuoti plieniniai laipteliai ir tamsi spalva puikiai tinka pramoninio stiliaus gyvenamosioms erdvėms. Tačiau „Rondo Color” taip pat yra akį traukiantis paprastesnių baldų stilius.
Lankstus dizainas:
Rondo Color plieninės dalys ir aliuminio turėklai padengti antracito spalvos milteline danga. Ši kilni spalva sukuria jaudinantį kontrastą baltoms sienoms, bet taip pat puikiai įsilieja į tamsesnį gyvenimo stilių. Kalbant apie šių spiralinių laiptų skersmenį, galite rinktis iš 120, 140 ir 160 cm dydžių.
Tvarus naudojimas:
Štampuoti plieniniai laipteliai suteikia platų protektoriaus paviršių ir paruošia jums patogų kelią iš vieno aukšto į kitą. Viršutinėje pusėje jie aprūpinti lengvais antgaliais, kurie sukuria modernią pramoninę išvaizdą ir tuo pačiu užtikrina mažesnę paslydimo riziką.
| Taikymo sritis | Interjeras |
|---|---|
| Tvirtinimas | Lubos |
| Vykdymas | Kairė ir dešinė suvynioti |
| Material Stufen | Plienas |
| Turėklų strypai | Milteliniu būdu dengtas pilkos, juodos arba baltos spalvos plienas |
| Veleno vamzdis | Milteliniu būdu dengtas pilkos, juodos arba baltos spalvos plienas |
| Turėklai | PVC pilka, juoda arba balta |
| Farbe Konstruktion | Pilka |
| Durchmesser | 120 cm, 140 cm, 160 cm |
| Geschoßhöhe / Anzahl Stufen | 12 laiptelių + platforma iki 300,3 cm, 13 pakopų + platforma iki 323,4 cm, 14 laiptelių + platforma iki 346,5 cm |
| Maximale Geschoßhöhe | Bis 346,5 cm |
| Lubų anga | 130 x 130 cm, 150 x 150 cm, 170 x 170 cm |
| Šlaito aukštis vienam laipteliui | 207-231 mm |
| Našumo gylis | 19,6 cm, 21,3 cm, 22,3 cm |
| Sukimosi kampas vienam etapui | 29,6°, 25°, 21,9° |
| Platformos plotis | 65 cm, 75 cm, 85 cm |
| Stufenbreite | 60 cm, 70 cm, 80 cm |
| Freie Durchgangsbreite | 48,6 cm, 58,6 cm, 68,6 cm |
| Žingsnio stiprumas | 1,5 mm |
| Veleno skersmuo | 12,7 cm |
| Turėklų skersmuo | 5 cm |
| Turėklų strypo skersmuo | 2,2 cm |
| Turėklų aukštis | 100 cm |
| Keliamoji galia | 800 kg / laiptai 200 kg / laiptelis |
Surinkimo vaizdo įrašas





































































