RONDO COLOR
Atribuudid:
- Kaasaegsed metallist spiraaltrepid tööstuses sobivad siseruumidesse
- Pressitud terasest astmed postidega võimaldavad ohutut tõusu
- Terasosad ja alumiiniumist käsipuu, mis on antratsiidiga pulbervärvitud
- Kolm suurust läbimõõduga 120, 140 või 160 cm
- Maksimaalne ruumikõrgus: 346,5 cm
Brändi: Minka (AT)
Tarneaeg: 2-3 nädalat
Price range: 1.400,00 € through 2.200,00 €
Kirjeldus:
Rondo Color metallist spiraaltrepp on kaasaegne ja praktiline aksessuaar sinu eluruumis. Terasest astmete ja tumeda värviga sobitub see ideaalselt tööstusstiilis sisustatud eluruumidesse. Kuid Rondo Color on loodud ka lihtsamate mööblistiilide pilkupüüdjana.
Paindlik disain:
Rondo Colori terasosad ja alumiiniumist käsipuu on kaetud antratsiidivärvi pulbervärviga. See väärikas värv loob põneva kontrasti valgetele seintele, kuid sulandub suurepäraselt ka tumedamate elustiilidega. Selle spiraaltrepi läbimõõdu osas saab valida suuruste vahel 120, 140 või 160 cm.
Jätkusuutlik kasutamine:
Pressitud terasest astmed pakuvad laia mustripinda ja loovad mugava tee ühest korrusest teise. Ülemisel küljel on neil kerged nupud, mis loovad kaasaegse tööstusliku ilme ja tagavad samal ajal väiksema libisemisriski.
| Rakendusulatus | Interjöör |
|---|---|
| Kinnitamine | Lagi |
| Hukkamine | Vasak ja parem keerduvad |
| Material Stufen | Teras |
| Piirdevardad | Pulbervärvitud teras hallis, mustas või valges |
| Spindli toru | Pulbervärvitud teras hallis, mustas või valges |
| Käsipuu | PVC hall, must või valge |
| Farbe Konstruktion | Hall |
| Durchmesser | 120 cm, 140 cm, 160 cm |
| Geschoßhöhe / Anzahl Stufen | 12 astet + platvorm kuni 300,3 cm, 13 astet + platvorm kuni 323,4 cm, 14 astet + platvorm kuni 346,5 cm |
| Maximale Geschoßhöhe | Bis 346,5 cm |
| Lae avamine | 130 x 130 cm, 150 x 150 cm, 170 x 170 cm |
| Kalde kõrgus astme kohta | 207–231 mm |
| Esituse sügavus | 19,6 cm, 21,3 cm, 22,3 cm |
| Pöördenurk astme kohta | 29,6°, 25°, 21,9° |
| Platvormi laius | 65 cm, 75 cm, 85 cm |
| Stufenbreite | 60 cm, 70 cm, 80 cm |
| Freie Durchgangsbreite | 48,6 cm, 58,6 cm, 68,6 cm |
| Sammu tugevus | 1,5 mm |
| Spindli läbimõõt | 12,7 cm |
| Käsipuu diameeter | 5 cm |
| Piirde varda läbimõõt | 2,2 cm |
| Piirde kõrgus | 100 cm |
| Kandevõime | 800 kg / trepid 200 kg / samm |
Assembly Video





































































