QUATRO
Vlastnosti:
- Inovativní a moderní design v industriálním šiku
- Nápadné kovové části v kombinaci s jemně zakřivenými dřevěnými schody
- Vysoce kvalitní lakované dřevo v buku nebo buku mořeném na ořechu
- Kovové díly s práškovým nástřikem v černé, šedé nebo bílé barvě
- Zábradlí z lakovaného pravého lakovaného dřeva
- Maximální výška podlahy: 321 cm
Značka: Minka (AT)
Dodací lhůta: 2-3 týdny
Rozpětí cen: 1.050,00 € až 1.550,00 €
Popis:
Schodiště Quatro, které šetří prostor, od Minka ohromuje inovativním designem v industriálním stylu. Výrazné kovové části v kombinaci s jemně zakřivenými dřevěnými schody tvoří moderní vzhled schodiště Quatro, které šetří prostor. Zábradlí z masivního pravého dřeva se pohodlně usadí v ruce a dělá z lezení po schodech opravdovou radost.
Flexibilní design:
Stejně jako všechny schody Minka lze i Quatro flexibilně přizpůsobit vašim potřebám. U dřeva schodů a zábradlí si můžete vybrat mezi bukovým nebo o něco tmavším vzhledem ořechu. Kovové části jsou buď ve výrazné černé barvě, nebo v decentnější šedé či bílé. To vám umožní vytvořit individuální vzhled podle vašich přání.
Udržitelné používání:
Dřevo prostorově úsporného schodiště Quatro má vysoce kvalitní lakovanou povrchovou úpravu, která zajišťuje mírný lesk a dlouhou životnost. Díky vlastnímu oddělení práškového lakování zajišťuje Minka vysoce kvalitní povrchovou úpravu kovových dílů. Všechny materiály schodišť Minka pocházejí z Evropy a vyznačují se vysokou úrovní udržitelnosti.
| Rozsah | Uvnitř |
|---|---|
| Opevnění | Strop |
| Poprava | Přímý |
| Material Stufen | Buk |
| Tyče zábradlí | Ocel s práškovým nástřikem v šedé, černé nebo bílé barvě |
| Středový nosník | Ocel s práškovým nástřikem v šedé, černé nebo bílé barvě |
| Spodní tětivy | Nerez |
| Zábradlí | Lakovaný buk nebo mořený buk na ořechu |
| Farbe Konstruktion | Bílý, Černý, Šedý |
| Geschoßhöhe / Anzahl Stufen | 13 schodů až do 298 cm, 14 schodů do 321 cm |
| Maximale Geschoßhöhe | Bis 321 cm |
| Treppengeländer | Bilaterální, Jednostranný |
| Deckenöffnung | 167,5 x 65 cm |
| Výška sklonu na jeden krok | 19.0-23.0 cm |
| Hloubka výkonu | 21,0 cm |
| Stufenbreite | 60 cm |
| Freie Durchgangsbreite | 60 cm |
| Síla kroku | 3,5 cm |
| Výška zábradlí | 90 cm |
| Průměr madla | 4 cm |
| Průměr tyče zábradlí | 2,2 cm |
| Vztlak | 800 kg / schody 200 kg / krok |



























