QUATRO TURN
Vlastnosti:
- Speciální verze Quatro s plošinou pro otáčení o 90 stupňů
- Plošinu lze flexibilně používat od prvního do posledního kroku
- Vysoce kvalitní lakované dřevo v buku nebo buku mořeném na ořechu
- Kovové díly s práškovým nástřikem v černé, šedé nebo bílé barvě
- Zábradlí z lakovaného dřeva
- Maximální výška podlahy: 321 cm
Značka: Minka (AT)
Dodací lhůta: 2-3 týdny
Rozpětí cen: 1.250,00 € až 1.750,00 €
Popis:
Schodiště Quatro Turn, které šetří prostor, je speciální verzí Quatro. Tato varianta zahrnuje plošinu, se kterou lze schodiště nastavit s 90stupňovou otočkou. To znamená, že lze jej přizpůsobit různým konstrukčním podmínkám a rozhodně se můžete snadno zvednout a sestupovat.
Flexibilní design:
Díky flexibilní technologii schodišť Minka máte při instalaci schodišť Quatro Turn® širokou škálu možností: Plošinu lze nainstalovat podle vašich přání od prvního do posledního kroku. Výrazné kovové části pneumatiky Quatro Turn jsou k dispozici v černé, šedé a bílé barvě. Kromě toho si můžete vybrat schůdky a zábradlí buď ve světlém bukovém dřevě, nebo v tmavším ořechovém vzhledu.
Udržitelné používání:
Díky vysoce kvalitnímu laku jsou schůdky Quatro Turn dobře chráněny před poškrábáním a opotřebením. Kovové části schodiště jsou povrchově upraveny práškovým lakem Minka. Bodují také vysokou odolností proti opotřebení a dlouhou životností. To znamená, že budete ze svého nového schodiště těžit po dlouhou dobu, což je dobré nejen pro vás, ale také pro životní prostředí.
| Rozsah | Uvnitř |
|---|---|
| Opevnění | Strop |
| Poprava | L-tvar |
| Material Stufen | Buk |
| Tyče zábradlí | Ocel s práškovým nástřikem v šedé, černé nebo bílé barvě |
| Středový nosník | Ocel s práškovým nástřikem v šedé, černé nebo bílé barvě |
| Spodní tětivy | Nerez |
| Zábradlí | Lakovaný buk nebo mořený buk na ořechu |
| Farbe Konstruktion | Bílý, Černý, Šedý |
| Geschoßhöhe / Anzahl Stufen | 13 schodů až do 298 cm, 14 schodů do 321 cm |
| Maximale Geschoßhöhe | Bis 321 cm |
| Treppengeländer | Bilaterální, Jednostranný |
| Deckenöffnung | 167,5 x 65 cm |
| Výška sklonu na jeden krok | 19.0-23.0 cm |
| Hloubka výkonu | 21,0 cm |
| Stufenbreite | 60 cm |
| Freie Durchgangsbreite | 60 cm |
| Síla kroku | 3,5 cm |
| Výška zábradlí | 90 cm |
| Průměr madla | 4 cm |
| Průměr tyče zábradlí | 2,2 cm |
| Vztlak | 800 kg / schody 200 kg / krok |



























