QUATRO TURN
Omadused:
- Quatro eriversioon platvormiga 90-kraadiseks pööramiseks
- Platvormi saab kasutada paindlikult esimesest kuni viimase sammuni
- Kvaliteetne lakitud puit pöögi- või pöögipuus, mis on pähklivärviga peitsitud
- Pulbervärvitud metallosad mustas, hallis või valges toonis
- Lakitud puidust käsipuu
- Maksimaalne põrandakõrgus: 321 cm
Brändi: Minka (AT)
Tarneaeg: 2-3 nädalat
Price range: 1.250,00 € through 1.750,00 €
Kirjeldus:
Quatro Turn ruumisäästlik trepp on Quatro eriversioon. See variatsioon sisaldab platvormi, millega trepp saab üles seada 90-kraadise pöördega. See tähendab, et seda saab kohandada erinevatele konstruktsioonilistele tingimustele ning saad kindlasti hõlpsasti üles ja alla liikuda.
Paindlik disain:
Tänu Minka treppide paindlikule tehnoloogiale on Quatro Turni seadistamisel lai valik: platvormi saab paigaldada vastavalt soovile esimesest kuni viimase sammuni. Quatro Turni iseloomulikud metallosad on saadaval musta, halli ja valgena. Lisaks saad valida trepid ja käsipuu kas heledast pöögipuust või tumedama pähklipuu stiilist.
Jätkusuutlik kasutamine:
Tänu kvaliteetsele värvikihistusele on Quatro pöörde astmed hästi kaitstud kriimustuste ja kulumise eest. Trepi metallosad on pindviimistletud Minka pulbervärviga. Samuti saavad nad punkte kõrge kulumiskindluse ja pika kasutuseaga. See tähendab, et saad oma uuest trepist kasu veel pikka aega, mis on hea mitte ainult sulle, vaid ka keskkonnale.
| Rakendusulatus | Interjöör |
|---|---|
| Kinnitamine | Lagi |
| Hukkamine | L-kuju |
| Material Stufen | Pöök, Pöök – pähkel |
| Piirdevardad | Pulbervärvitud teras hallis, mustas või valges |
| Kesksparring | Pulbervärvitud teras hallis, mustas või valges |
| Madalamad akordid | Roostevaba teras |
| Käsipuu | Lakitud pöök või värvitud pöök pähkli peal |
| Farbe Konstruktion | Black, Hall, Valge |
| Geschoßhöhe / Anzahl Stufen | 13 astet kuni 298 cm, 14 astet kuni 321 cm |
| Maximale Geschoßhöhe | Bis 321 cm |
| Treppengeländer | Kahepoolne, Ühepoolne |
| Deckenöffnung | 167,5 x 65 cm |
| Kalde kõrgus astme kohta | 19,0–23,0 cm |
| Esituse sügavus | 21,0 cm |
| Stufenbreite | 60 cm |
| Freie Durchgangsbreite | 60 cm |
| Sammu tugevus | 3,5 cm |
| Piirde kõrgus | 90 cm |
| Käsipuu diameeter | 4 cm |
| Piirde varda läbimõõt | 2,2 cm |
| Kandevõime | 800 kg / trepid 200 kg / samm |



























