QUATRO TURN
Iespējas:
- Quatro īpaša versija ar platformu 90 grādu pagriezienam
- Platformu var elastīgi izmantot no pirmā līdz pēdējam solim
- Augstas kvalitātes lakota koksne dižskābarža vai dižskābarža krāsā
- Pulverkrāsotas metāla detaļas melnā, pelēkā vai baltā krāsā
- Margas izgatavotas no lakota koka
- Maksimālais grīdas augstums: 321 cm
Zīmols: Minka (AT)
Piegādes laiks: 2-3 nedēļas
Price range: 1.250,00 € through 1.750,00 €
Apraksts:
Quatro Turn telpu taupošās kāpnes ir īpaša Quatro versija. Šajā variantā ietilpst platforma, ar kuru kāpnes var uzstādīt ar 90 grādu pagriezienu. Tas nozīmē, ka to var pielāgot dažādiem strukturāliem apstākļiem, un jūs noteikti varat viegli piecelties un nolaisties.
Elastīgs dizains:
Pateicoties Minka kāpņu elastīgajai tehnoloģijai, jums ir plašas iespējas, uzstādot Quatro Turn: Platformu var uzstādīt pēc jūsu vēlmēm no pirmā līdz pēdējam solim. Quatro Turn raksturīgās metāla detaļas ir pieejamas melnā, pelēkā un baltā krāsā. Turklāt jūs varat izvēlēties pakāpienus un margas gaišā dižskābarža vai tumšākā valrieksta izskatā.
Ilgtspējīga izmantošana:
Pateicoties augstas kvalitātes krāsojumam, Quatro Turn pakāpieni ir labi aizsargāti no skrāpējumiem un nodiluma. Kāpņu telpas metāla daļas ir virsmas apdare ar Minka pulvera pārklājumu. Viņi arī iegūst punktus ar augstu nodilumizturību un ilgu kalpošanas laiku. Tas nozīmē, ka jūs ilgstoši gūsiet labumu no jaunajām kāpnēm, kas nāk par labu ne tikai jums, bet arī videi.
| Piemērošanas joma | Interjers |
|---|---|
| Stiprinājums | Griesti |
| Izpilde | L forma |
| Material Stufen | Dižskābardis, Dižskābardis – valrieksts |
| Margu stieņi | Pulverkrāsots tērauds pelēkā, melnā vai baltā krāsā |
| Centra spārns | Pulverkrāsots tērauds pelēkā, melnā vai baltā krāsā |
| Apakšējie akordi | Nerūsējošais tērauds |
| Margas | Lakots dižskābardis vai krāsots dižskābardis uz valrieksta |
| Farbe Konstruktion | Balts, Melns, Pelēks |
| Geschoßhöhe / Anzahl Stufen | 13 soļi līdz 298 cm, 14 soļi līdz 321 cm |
| Maximale Geschoßhöhe | Bis 321 cm |
| Treppengeländer | Divpusējs, Vienpusējs |
| Deckenöffnung | 167,5 x 65 cm |
| Slīpuma augstums uz pakāpienu | 19,0-23,0 cm |
| Veiktspējas dziļums | 21,0 cm |
| Stufenbreite | 60 cm |
| Freie Durchgangsbreite | 60 cm |
| Soļa spēks | 3,5 cm |
| Margu augstums | 90 cm |
| Margas diametrs | 4 cm |
| Margu stieņa diametrs | 2,2 cm |
| Kravnesība | 800 kg / kāpnes 200 kg / solis |



























