QUATRO TURN
Funkcje:
- Specjalna wersja Quatro z platformą do obrotu o 90 stopni
- Platforma może być elastycznie używana od pierwszego do ostatniego etapu
- Wysokiej jakości lakierowane drewno w buku lub buku, bejcowane na orzechu włoskim
- Metalowe części pokryte powłoką proszkową w kolorze czarnym, szarym lub białym
- Poręcz wykonana z lakierowanego drewna
- Maksymalna wysokość podłogi: 321 cm
Marka: Minka (AT)
Czas dostawy: 2-3 tygodnie
Zakres cen: od 1.250,00 € do 1.750,00 €
Opis:
Schody oszczędzające przestrzeń Quatro to specjalna wersja Quatro. Ten wariant zawiera platformę, na której można ustawić schody z obrotem o 90 stopni. Oznacza to, że można go dostosować do różnych warunków konstrukcyjnych i zdecydowanie łatwo się podnieść i opuścić.
Elastyczny projekt:
Dzięki elastycznej technologii schodów Minka masz szeroki wybór przy ustawianiu Quatro Turn: platformę można zainstalować zgodnie z twoimi oczekiwaniami od pierwszego do ostatniego kroku. Charakterystyczne metalowe elementy Quatro Turn dostępne są w kolorach czarnym, szarym i białym. Dodatkowo możesz wybrać schody i poręcz w kolorze jasnego bukowego drewna lub ciemniejszego orzecha włoskiego.
Zrównoważone wykorzystanie:
Dzięki wysokiej jakości malowaniu stopnie Quatro Turn są dobrze chronione przed zarysowaniami i zużyciem. Metalowe części schodów są wykończone powłoką proszkową Minka. Zdobywają również punkty za wysoką odporność na zużycie i długą żywotność. Oznacza to, że będziesz korzystać z nowych schodów przez długi czas, co jest korzystne nie tylko dla Ciebie, ale także dla środowiska.
| Zakres zastosowań | Wnętrze |
|---|---|
| Mocowanie | Sufit |
| Egzekucja | Kształt litery L |
| Material Stufen | Buk, Buk – orzech włoski |
| Pręty poręczowe | Stal pomalowana proszkowo w odcieniach szarości, czerni lub bieli |
| Środkowy belek | Stal pomalowana proszkowo w odcieniach szarości, czerni lub bieli |
| Niższe pasy | Stal nierdzewna |
| Poręcz | Lakierowany buk lub bejcowany buk na orzechu włoskim |
| Farbe Konstruktion | Biały, Czarny, Szary |
| Geschoßhöhe / Anzahl Stufen | 13 stopni do 298 cm, 14 stopni do 321 cm |
| Maximale Geschoßhöhe | Bis 321 cm |
| Treppengeländer | Dwustronne, Jednostronne |
| Deckenöffnung | 167,5 x 65 cm |
| Wysokość nachylenia na każdy stopień | 19,0-23,0 cm |
| Głębokość wydajności | 21,0 cm |
| Stufenbreite | 60 cm |
| Freie Durchgangsbreite | 60 cm |
| Siła kroku | 3,5 cm |
| Wysokość balustrady | 90 cm |
| Średnica poręczy | 4 cm |
| Średnica drążka balustrady | 2,2 cm |
| Nośność | 800 kg / schody 200 kg / krok |



























