RINTAL SMALL TURN
Vlastnosti:
- Inovativní a moderní design v industriálním šiku
- Nápadné kovové části v kombinaci s jemně zakřivenými dřevěnými schody
- Vysoce kvalitní dřevo z břízy
- Kovové díly s práškovým nástřikem v šedé nebo bílé barvě
- Maximální výška podlahy: 356 cm
Značka: Rintal (IT)
Doba doručení: 3-4 týdny
Rozpětí cen: 950,00 € až 2.800,00 €
Konfigurovatelné schodiště šetřící prostor – spirálový design
Toto kompaktní schodiště šetřící prostor spojuje úsporu prostoru, funkčnost a bezpečnost v jednom pečlivě promyšleném systému. Trojúhelníkové schody, zábradlí na sloupech a elegantní dřevěné zábradlí z něj činí ideální řešení pro prostory, kde záleží na každém centimetru – aniž by se snižovalo pohodlí či stabilita.
Úrovně
Schodiště je vybaveno pevnými dřevěnými schody , které nabízejí hloubku stupně až 24 cm, šířku 60 cm a tloušťku 29 mm .
Díky speciálnímu tvaru schodů je dostupný prostor využit optimálně, přičemž je zajištěn příjemný a bezpečný přístup.
Varianty sklonu a montáže
Výška tónu může být flexibilně nastavena mezi 20 cm a 24 cm (první stupeň pevně 20 cm).
V závislosti na situaci v místnosti lze schodiště instalovat následovně:
- Přímý design
- 1× Stočený (L-tvar)
- 2× Stočený (ve tvaru U)
Lze přidat další schody pro prodloužení schodiště na maximální výšku 356 cm .
Zábradlí
Standardní zábradlí se skládá z kovových sloupků a PVC zábradlí, které je dodáváno v barvě odpovídající zvolené barvě schodu.
Kombinace kovu a dřeva dodává schodišti moderní, harmonický vzhled a zároveň zajišťuje bezpečnost.
Rozsah doručení (standardní sada)
- Kovová konstrukce pro výšky až 260 cm (včetně dezénu)
- 10 úrovní pro základní verzi
- Jednostranné zábradlí
- PVC zábradlí
| Rozsah | Uvnitř |
|---|---|
| Opevnění | Strop |
| Poprava | L-tvar, U-tvar |
| Material Stufen | Bříza – přírodní |
| Tyče zábradlí | Ocel s práškovým nástřikem |
| Středový nosník | Ocel s práškovým nástřikem |
| Zábradlí | POLYVINYLCHLORID |
| Farbe Konstruktion | Bílý, Šedý |
| Geschoßhöhe / Anzahl Stufen | 10 kroků pro 220 – 260 cm, 11 kroků pro 240 – 284 cm, 12 kroků pro 260 – 308 cm, 13 kroků pro 280 – 332 cm, 14 kroků pro 300 – 356 cm, 9 kroků pro 200 – 236 cm |
| Podest | Gewendelt mit einem Podest, Gewendelt mit zwei Podesten |
| Délka půdorysu | 10 schodů + plošina: 137 cm, 11 schodů + plošina: 149 cm, 12 schodů + plošina: 161 cm, 13 schodů + plošina: 173 cm, 14 schodů + plošina: 185 cm |
| Maximale Geschoßhöhe | Bis 356 cm |
| Treppengeländer | Bilaterální, Jednostranný |
| Šířka schodiště | 61 cm |
| Hloubka výkonu | 24 cm |
| Stufenbreite | 58 cm |
| Freie Durchgangsbreite | 58 cm |
| Výška sklonu na jeden krok | 20,0 – 24,0 cm |
| Síla kroku | 2,9 cm |
| Průměr tyče zábradlí | 2,5 cm |
| Výška zábradlí | 90 cm |








