RINTAL SMALL TURN
Funkcijos:
- Novatoriškas ir modernus dizainas industriniame prašmatniame stiliuje
- Ryškios metalinės dalys kartu su švelniai išlenktais mediniais laipteliais
- Aukštos kokybės beržo mediena
- Milteliniu būdu dažytos pilkos arba baltos spalvos metalinės dalys
- Maksimalus grindų aukštis: 356 cm
Prekės ženklas: Rintal (IT)
Pristatymo laikas: 3-4 savaitės
Price range: 950,00 € through 2.800,00 €
Konfigūruojami vietą taupantys laiptai – spiralinis dizainas
Šie kompaktiški, erdvę taupantys laiptai sujungia vietos taupymą, funkcionalumą ir saugumą vienoje gerai apgalvotoje sistemoje. Trikampiai laipteliai, stulpų turėklai ir elegantiški mediniai turėklai yra idealus sprendimas erdvėms, kuriose svarbus kiekvienas centimetras, nepakenkiant komfortui ar stabilumui.
Etapai
Laiptai aprūpinti tvirtais mediniais laipteliais , kurių protektoriaus gylis siekia iki 24 cm, plotis – 60 cm , o storis – 29 mm .
Dėl ypatingos laiptelių formos optimaliai išnaudojama turima erdvė, tuo pačiu užtikrinant malonų ir saugų priėjimą.
Nuolydžio ir montavimo variantai
Žingsnis gali būti lanksčiai reguliuojamas nuo 20 cm iki 24 cm (pirmasis laiptelis fiksuotas 20 cm).
Priklausomai nuo kambario situacijos, laiptus galima įrengti taip:
- Tiesus dizainas
- 1× Suvyniotas (L formos)
- 2× Suvyniotas (U formos)
Norint išplėsti laiptus iki maksimalaus 356 cm aukščio, galima pridėti papildomų laiptelių.
Turėklai
Standartinį turėklą sudaro metaliniai stulpai ir PVC turėklai, kurie tiekiami pasirinktą laiptelio spalvą.
Metalo ir medžio derinys suteikia laiptams modernią, harmoningą išvaizdą ir tuo pačiu užtikrina saugumą.
Pristatymo apimtis (standartinis komplektas)
- Metalinė konstrukcija iki 260 cm aukščio (su protektoriumi)
- 10 lygių tiesiai pagrindinei versijai
- Vienpusiai turėklai
- PVC turėklai
| Taikymo sritis | Interjeras |
|---|---|
| Tvirtinimas | Lubos |
| Vykdymas | L formos, U formos |
| Material Stufen | Beržas – natūralus |
| Turėklų strypai | Milteliniu būdu dengtas plienas |
| Centrinis sparnas | Milteliniu būdu dengtas plienas |
| Turėklai | PVC |
| Farbe Konstruktion | Balta, Pilka |
| Geschoßhöhe / Anzahl Stufen | 10 žingsnių 220 – 260 cm, 11 žingsnių 240 – 284 cm, 12 žingsnių 260 – 308 cm, 13 žingsnių 280 – 332 cm, 14 žingsnių 300 – 356 cm, 9 žingsniai 200 – 236 cm |
| Podest | Gewendelt mit einem Podest, Gewendelt mit zwei Podesten |
| Aukšto plano ilgis | 10 laiptelių + platforma: 137 cm, 11 laiptelių + platforma: 149 cm, 12 laiptelių + platforma: 161 cm, 13 laiptelių + platforma: 173 cm, 14 laiptelių + platforma: 185 cm |
| Maximale Geschoßhöhe | Bis 356 cm |
| Treppengeländer | Dvipusis, Vienpusis |
| Laiptų plotis | 61 cm |
| Našumo gylis | 24 cm |
| Stufenbreite | 58 cm |
| Freie Durchgangsbreite | 58 cm |
| Šlaito aukštis vienam laipteliui | 20,0 – 24,0 cm |
| Žingsnio stiprumas | 2,9 cm |
| Turėklų strypo skersmuo | 2,5 cm |
| Turėklų aukštis | 90 cm |








