d’OPERA C20
Omadused:
- Puidu ja metalli elementide kombinatsioon elegantse ja dünaamilise välimuse loomiseks
- Saadaval on palju puidu- ja värvivariante
- Astmed on valmistatud 40 mm laminaatpöögipuust, harjatud pind
- Tugev, vastupidav ja lihtne kokku panna
- Lakitud puidust varjud tamme, pähkli, kivi, wengé värvides
- Pulbervärvitud metallosad mustas, hallis, valges või pronksis
- Kuus läbimõõtu: 110 kuni 160 cm
- Maksimaalne põrandakõrgus: 500 cm
- CE sertifitseeritud vastavalt ETA 13/0877-le
Bränd: d’OPERA (IT)
Tarneaeg: 3–4 nädalat
Price range: 1.350,00 € through 3.710,00 €
Spiraaltrepp par excellence
C20 R2 on elegantne ja samal ajal tugev spiraaltrepp, mis avaldab muljet selge disainikeelega. See ühendab ajatu disaini kõrge funktsionaalsusega ning tänu läbimõeldud konstruktsioonile on seda lihtne paigaldada – atraktiivse hinnaga.
Ideaalne siseruumides kasutamiseks, sulandub trepp oma lihtsate joontega harmooniliselt igasse keskkonda – olgu see siis moodne või klassikaline. Iga element on loodud rõhutama toote ainulaadset stiili ja looma ühtse üldilme.
Struktuur
Kandekonstruktsioon koosneb stabiilsetest metallsilindritest, mis on ühendatud nailonääristega. Kasutatavate ääriste arv määrab tõstukite kõrguse ja võimaldab täpset reguleerimist.
Etapid
Trepid on valmistatud 40 mm paksusest lamineeritud pöögipuust. Servad on varustatud 45° kaldnurgaga, mustrit lihvitakse harjatud “pintsli” meetodiga. Tulemuseks on kvaliteetne pind, millel on meeldiv tunne ja pikaajaline vastupidavus.
Sõimamine
Piirdemudel R2 koosneb torukujulistest terasvardadest Ø20, mis on ühendatud spetsiaalsete nailonelementidega põhjas ja otsas. Käsipuu on valikuliselt valmistatud vormitavast plastist, mis kohandub paindlikult kumerusega, või segmenteeritud pöögipuust, mida saab individuaalselt lõigata vastavalt trepi kaldele.
Pinnatöötlus
- Metallosad: Pulbervärvi ahjus epoksiidipulbritega põhivärvides.
- Puidust osad: Töötlemine õli ja kõvade, pigmenteeritud vahadega erinevates põhitoonides.
Sertifitseerimine
C20 R2 trepp on CE-sertifikaadiga vastavalt ETA 13/0877-le ning vastab seega kõrgeimatele Euroopa kvaliteedi- ja ohutusstandarditele.
| Rakendusulatus | Interjöör |
|---|---|
| Kinnitamine | Lagi |
| Hukkamine | Vasak ja parem keerduvad |
| Material Stufen | Pöök – Kivi, Pöök – pähkel, Pöök – tamm, Pöök – Wenge |
| Piirdevardad | Pulbervärvitud teras helehallis, mustas, valges või pronksis |
| Spindli toru | Pulbervärvitud teras helehallis, mustas, valges või pronksis |
| Material Handlauf | Puit, PVC |
| Farbe Konstruktion | Black, Helehall, Pronks, Valge |
| Durchmesser | 110 cm, 120 cm, 130 cm, 140 cm, 150 cm, 160 cm |
| Maximale Geschoßhöhe | Bis 500 cm |
| Podest | Dreieck, Viereck |
| Lae avamine | Min. 115 x 115 cm, min. 125 x 125 cm, min. 135 x 135 cm, min. 145 x 145 cm, min. 155 x 155 cm, min. 165 x 165 cm |
| Kalde kõrgus astme kohta | 21,0 – 23,0 cm |
| Esituse sügavus | 23,0 – 39,0 cm |
| Platvormi laius | 65 cm, 75 cm, 85 cm |
| Stufenbreite | 55 cm, 60 cm, 65 cm, 70 cm, 75 cm, 80 cm |
| Freie Durchgangsbreite | 45 cm, 50 cm, 55 cm, 60 cm, 65 cm, 70 cm |
| Sammu tugevus | 4,0 cm |
| Spindli läbimõõt | 10,2 cm |
| Käsipuu diameeter | 5 cm |
| Piirde varda läbimõõt | 2,0 cm |
| Piirde kõrgus | 98 – 114,5 cm |
| Kandevõime | 800 kg / trepid 200 kg / samm |
Tehniline dokumentatsioon
Einbauanleitung_C20_ENSertifitseerimine – CE – C20

















