d’OPERA C20
Vlastnosti:
- Kombinácia drevených a kovových prvkov pre elegantný, dynamický vzhľad
- K dispozícii je mnoho variantov dreva a farieb
- Schody sú vyrobené z 40 mm laminovaného bukového dreva, povrch brúseného „štetca“
- Pevné, odolné a ľahko zostaviteľné
- Lakované drevené tiene v dube, orechu, kameni, wengé
- Práškom lakované kovové diely v čiernej, sivej, bielej alebo bronzovej farbe
- Šesť priemerov: 110 až 160 cm
- Maximálna výška podlahy: 500 cm
- CE certifikovaný podľa ETA 13/0877
Značka: d’OPERA (IT)
Dodacia lehota: 3-4 týždne
Price range: 1.350,00 € through 3.710,00 €
Točité schodisko par excellence
C20 R2 je elegantné a zároveň robustné točité schodisko, ktoré ohromuje svojím jasným dizajnovým jazykom. Kombinuje nadčasový dizajn s vysokou funkčnosťou a vďaka premyslenej konštrukcii sa ľahko inštaluje – za atraktívnu cenu.
Ideálne na vnútorné použitie, schodisko so svojimi jednoduchými líniami harmonicky zapadá do akéhokoľvek prostredia – či už moderného alebo klasického. Každý jeden prvok je navrhnutý tak, aby zdôraznil jedinečný štýl produktu a vytvoril ucelený celkový vzhľad.
Štruktúra
Nosná konštrukcia pozostáva zo stabilných kovových valcov spojených nylonovými prírubami. Počet použitých prírub určuje výšku stúpadiel a umožňuje presné nastavenie.
Úrovne
Schody sú vyrobené z 40 mm hrubého laminovaného bukového dreva. Hrany majú 45° fazet, dezén je upravený brúsením „štetcom“. Výsledkom je kvalitný povrch s príjemným pocitom a dlhotrvajúcou odolnosťou.
Zábradlie
Zábradlie model R2 pozostáva z trubkových oceľových tyčí Ø20 spojených špeciálnymi nylonovými prvkami na základe a na konci. Zábradlie je voliteľne vyrobené z tvárneho plastu, ktorý sa flexibilne prispôsobuje zakriveniu, alebo z segmentovaného bukového dreva, ktoré je možné individuálne rezať podľa sklonu schodov.
Povrchová úprava
- Kovové časti: Práškové natieranie v rúre epoxidovými práškmi v základných farbách.
- Drevené časti: Ošetrenie olejom a tvrdými, pigmentovanými voskmi v rôznych základných odtieňoch.
Certifikácia
Schodisko C20 R2 je certifikované CE podľa ETA 13/0877 a tým spĺňa najvyššie európske normy kvality a bezpečnosti.
| Rozsah | Vnútri |
|---|---|
| Opevnenie | Strop |
| Material Stufen | Buk – dub, Buk – Kameň, Buk – Orech, Buk – Wenge |
| Rúrka vretena | Práškom lakovaná oceľ v svetlosivej, čiernej, bielej alebo bronzovej farbe |
| Material Handlauf | Drevo, PVC |
| Farbe Konstruktion | Biela, Bronz, Čierna, Svetlošedá |
| Durchmesser | 110 cm, 120 cm, 130 cm, 140 cm, 150 cm, 160 cm |
| Maximale Geschoßhöhe | Bis 500 cm |
| Podest | Dreieck, Viereck |
| Hĺbka výkonu | 23,0 – 39,0 cm |
| Šírka plošiny | 65 cm, 75 cm, 85 cm |
| Stufenbreite | 55 cm, 60 cm, 65 cm, 70 cm, 75 cm, 80 cm |
| Freie Durchgangsbreite | 45 cm, 50 cm, 55 cm, 60 cm, 65 cm, 70 cm |
| Priemer vretena | 10,2 cm |
| Priemer zábradlia | 5 cm |
| Vztlak | 800 kg / schody 200 kg / krok |
Technická dokumentácia
Einbauanleitung_C20_ENCertifikácia – CE – C20

















