SPIRAL WOOD
Apgyvendinimo įstaigos:
- Stabilūs spiraliniai laiptai su laipteliais ir turėklais iš lakuoto medžio masyvo
- Keturi medžio variantai laipteliams: bukas, riešutmedis, ąžuolas ir baltas
- Strypų turėklai ir velenas pagaminti iš milteliniu būdu dengto plieno
- Metalinės dalys yra trijų skirtingų spalvų: juoda, pilka ir balta
- Trys galimi skersmenys: 120, 140 arba 160 cm
- Maksimalus grindų aukštis: 352,5 cm
Prekės ženklas: Minka (AT)
Pristatymo laikas: 2-3 savaitės
Price range: 1.335,00 € through 2.635,00 €
apibūdinimas:
Plieninis rėmas kartu su 35 mm storio laipteliais ir turėklais iš tikro medžio masyvo – spiraliniai medienos sraigtiniai laiptai yra neprilygstami stabilumui. Stulpo turėklai suteikia papildomą saugumą lipant laiptais. Dėl to spiralinė mediena yra idealus pasirinkimas šeimoms.
Lankstus dizainas:
Naudojant spiralinius medinius sraigtinius laiptus, personalizavimo galimybės yra ypač plačios. Laiptų ir turėklų medieną galima rinktis iš keturių skirtingų atspalvių: buko, beicuoto buko ant riešutmedžio, ąžuolo ir balto beico. Priklausomai nuo medienos rūšies, metalinės dalys gali būti dažytos milteliniu būdu juodai, pilkai arba baltai.
Tačiau spiralinė mediena taip pat siūlo dydžio pasirinkimą – priklausomai nuo turimos vietos, galite pasirinkti 120, 140 arba 160 cm skersmenį. Iš viso galimos 36 skirtingos konfigūracijos.
Tvarus naudojimas:
Laiptelių ir turėklų mediena padengta aukštos kokybės laku. Metalinių dalių atveju miltelinis dažymas užtikrina ilgą medžiagų tarnavimo laiką. Dėl to spiraliniai laiptai „Spiral Wood” ilgą laiką gali atlaikyti įbrėžimus ir kitokį nusidėvėjimą.
| Taikymo sritis | Interjeras |
|---|---|
| Tvirtinimas | Lubos |
| Vykdymas | Kairė ir dešinė suvynioti |
| Material Stufen | Ąžuolas, Bukas, Bukas – baltas, Bukas – graikinis riešutas |
| Turėklų strypai | Milteliniu būdu dengtas pilkos, juodos arba baltos spalvos plienas |
| Veleno vamzdis | Milteliniu būdu dengtas pilkos, juodos arba baltos spalvos plienas |
| Turėklai | Bukas, ąžuolas, beicuotas bukas ant riešutmedžio arba beicuotas baltas bukas |
| Farbe Konstruktion | Balta, Juoda, Pilka |
| Durchmesser | 120 cm, 140 cm, 160 cm |
| Geschoßhöhe / Anzahl Stufen | 12 laiptelių + platforma iki 305,5 cm, 13 laiptelių + platforma iki 329 cm, 14 pakopų + platforma iki 352,5 cm |
| Maksimalus grindų aukštis | Iki 352,5 cm |
| Lubų anga | Min. 125 x 125 cm, Min. 145 x 140 cm, Min. 165 x 160 cm |
| Šlaito aukštis vienam laipteliui | 19,0 – 23,5 cm |
| Našumo gylis | 21,0 cm, 23,6 cm, 24,4 cm |
| Sukimosi kampas vienam etapui | 30,2°, 26,2°, 22,2° |
| Platformos plotis | 65 cm, 75 cm, 85 cm |
| Stufenbreite | 60 cm, 70 cm, 80 cm |
| Freie Durchgangsbreite | 48,6 cm, 58,6 cm, 68,6 cm |
| Žingsnio stiprumas | 3,5 cm |
| Veleno skersmuo | 10,8 cm |
| Turėklų skersmuo | 4 cm |
| Turėklų strypo skersmuo | 2,2 cm |
| Turėklų aukštis | 100 cm |
| Keliamoji galia | 800 kg / laiptai 200 kg / laiptelis |
Techninė dokumentacija
Einbauanleitung_Spiral Mediena
Konfiguration_Venezia-Spiral_120 cm
Konfiguration_Venezia-Spiral_140 cm




































