SPIRAL EFFECT
Apgyvendinimo įstaigos:
- Nesenstantys ir tvirti sraigtiniai laiptai
- Keturi medinių laiptų spalvų variantai: buko, riešutmedžio, ąžuolo ir baltos spalvos
- Metaliniai elementai, dažyti milteliniu būdu juoda, pilka arba balta spalva
- Tvirti strypų turėklai su aliuminio turėklais
- Galimi 120, 140 ir 160 cm skersmens
- Maksimalus grindų aukštis: 352,5 cm
Prekės ženklas: Minka (AT)
Pristatymo laikas: 2-3 savaitės
Price range: 1.335,00 € through 2.635,00 €
apibūdinimas:
Spiralinis efektas meistriškai sujungia medį ir metalą ir sukuria gražius spiralinius laiptus, kurie patraukia visų dėmesį. Dėl daugybės pritaikymo galimybių galite geriausiai pritaikyti spiralės efektą prie savo interjero dizaino. Tačiau jis pasižymi ne tik dideliu spalvų pasirinkimu, bet ir ypač stabiliu turėklu su aliuminio turėklais.
Lankstus dizainas:
Mediniams spiralės efekto laipteliams galite rinktis buką, beicuotą buką ant riešutmedžio, ąžuolo ir balto lakuoto buko. Plieniniai elementai ir aliuminio turėklai gali būti milteliniu būdu dažyti juoda, pilka arba balta spalva. Tačiau spalvas ne tik galima individualiai pritaikyti pagal jūsų norus, bet ir turite tam tikrą laisvę dydžio atžvilgiu. Spiraliniai laiptai „Spiral Effect” yra trijų skersmenų: 120, 140 ir 160 cm.
Tvarus naudojimas:
Spiralės efekto laipteliai yra padengti aukštos kokybės dažų apdaila. Tai suteikia lengvą blizgesį ir, svarbiausia, apsaugą nuo nusidėvėjimo ir įbrėžimų. Metalines dalis „Minka” atlieka miltelinio dažymo skyriuje. Dėl aukštos kokybės medžiagų „Spiral Effect” yra itin patvarūs spiraliniai laiptai.
| Taikymo sritis | Interjeras |
|---|---|
| Tvirtinimas | Lubos |
| Vykdymas | Kairė ir dešinė suvynioti |
| Material Stufen | Ąžuolas, Bukas, Bukas – baltas, Bukas – graikinis riešutas |
| Turėklų strypai | Milteliniu būdu dengtas pilkos, juodos arba baltos spalvos plienas |
| Veleno vamzdis | Milteliniu būdu dengtas pilkos, juodos arba baltos spalvos plienas |
| Turėklai | Milteliniu būdu dažytas pilkos, juodos arba baltos spalvos aliuminis |
| Farbe Konstruktion | Balta, Juoda, Pilka |
| Durchmesser | 120 cm, 140 cm, 160 cm |
| Geschoßhöhe / Anzahl Stufen | 12 laiptelių + platforma iki 305,5 cm, 13 laiptelių + platforma iki 329 cm, 14 pakopų + platforma iki 352,5 cm |
| Maksimalus grindų aukštis | Iki 352,5 cm |
| Lubų anga | Min. 125 x 125 cm, Min. 145 x 140 cm, Min. 165 x 160 cm |
| Šlaito aukštis vienam laipteliui | 19,0 – 23,5 cm |
| Našumo gylis | 21,0 cm, 23,6 cm, 24,4 cm |
| Sukimosi kampas vienam etapui | 30,2°, 26,2°, 22,2° |
| Platformos plotis | 65 cm, 75 cm, 85 cm |
| Stufenbreite | 60 cm, 70 cm, 80 cm |
| Freie Durchgangsbreite | 48,6 cm, 58,6 cm, 68,6 cm |
| Žingsnio stiprumas | 3,5 cm |
| Veleno skersmuo | 10,8 cm |
| Turėklų skersmuo | 4 cm |
| Turėklų strypo skersmuo | 2,2 cm |
| Turėklų aukštis | 100 cm |
| Keliamoji galia | 800 kg / laiptai 200 kg / laiptelis |
Techninė dokumentacija
Einbauanleitung_Spiral poveikis
Konfiguration_Venezia-Spiral_120 cm
Konfiguration_Venezia-Spiral_140 cm

















































