SPIRAL EFFECT
Vlastnosti:
- Nadčasové a robustné točité schodisko
- Štyri farebné varianty drevených schodov: buk, orech, dub a biela
- Kovové prvky práškovo lakované v čiernej, šedej alebo bielej farbe
- Robustné tyčové zábradlie s hliníkovým zábradlím
- Dostupné v priemeroch 120, 140 a 160 cm
- Maximálna výška podlahy: 352,5 cm
Značka: Minka (AT)
Dodacia lehota: 2-3 týždne
Price range: 1.335,00 € through 2.635,00 €
Popis:
Špirálový efekt šikovne kombinuje drevo a kov a vytvára tvarované točité schodisko, ktoré upúta pozornosť každého. Vďaka širokej škále možností prispôsobenia môžete špirálový efekt čo najlepšie prispôsobiť dizajnu vášho interiéru. Boduje však nielen veľkým výberom farieb, ale aj mimoriadne stabilným zábradlím s hliníkovým zábradlím.
Flexibilný dizajn:
Pre drevené schody špirálového efektu si môžete vybrať medzi bukom, moreným bukom na orechu, dubom a bielym lakovaným bukom. Oceľové prvky a hliníkové zábradlie môžu byť práškovo lakované v čiernej, šedej alebo bielej farbe. Ale nielenže je možné farby individuálne prispôsobiť vašim želaniam, ale máte aj určitú voľnosť, pokiaľ ide o veľkosť. Točité schodisko Spiral Effect je k dispozícii v troch priemeroch: 120, 140 a 160 cm.
Udržateľné používanie:
Kroky špirálového efektu sú pokryté vysoko kvalitným náterom. To poskytuje mierny lesk a predovšetkým ochranu pred opotrebovaním a poškriabaním. Kovové časti sú povrchovo upravené spoločnosťou Minka vo vlastnom oddelení práškového lakovania. Vďaka kvalitným materiálom je Spiral Effect mimoriadne odolné točité schodisko.
| Rozsah | Vnútri |
|---|---|
| Opevnenie | Strop |
| Poprava | Vľavo a vpravo stočené |
| Material Stufen | Buk, Buk – Biely, Buk – Orech, Dub |
| Tyče zábradlia | Oceľ s práškovým nástrekom v šedej, čiernej alebo bielej farbe |
| Rúrka vretena | Oceľ s práškovým nástrekom v šedej, čiernej alebo bielej farbe |
| Zábradlie | Práškovo lakovaný hliník v sivej, čiernej alebo bielej farbe |
| Farbe Konstruktion | Biela, Čierna, Sivý |
| Durchmesser | 120 cm, 140 cm, 160 cm |
| Geschoßhöhe / Anzahl Stufen | 12 schodov + plošina do 305,5 cm, 13 schodov + plošina do 329 cm, 14 schodov + plošina do 352,5 cm |
| Maximálna výška podlahy | Až do 352,5 cm |
| Stropný otvor | Min. 125 x 125 cm, Min. 145 x 140 cm, Min. 165 x 160 cm |
| Výška sklonu na krok | 19,0 – 23,5 cm |
| Hĺbka výkonu | 21,0 cm, 23,6 cm, 24,4 cm |
| Uhol natočenia na stupeň | 30,2°, 26,2°, 22,2° |
| Šírka plošiny | 65 cm, 75 cm, 85 cm |
| Stufenbreite | 60 cm, 70 cm, 80 cm |
| Freie Durchgangsbreite | 48,6 cm, 58,6 cm, 68,6 cm |
| Sila kroku | 3,5 cm |
| Priemer vretena | 10,8 cm |
| Priemer zábradlia | 4 cm |
| Priemer tyče zábradlia | 2,2 cm |
| Výška zábradlia | 100 cm |
| Vztlak | 800 kg / schody 200 kg / krok |
Technická dokumentácia
Konfiguration_Venezia-Spiral_120 cm
Konfiguration_Venezia-Spiral_140 cm

















































