SPIRAL EFFECT
Eigenschappen:
- Tijdloze en robuuste wenteltrap
- Vier kleuropties voor de houten trappen: beuk, walnoot, eik en wit
- Metalen elementen poedergecoat in zwart, grijs of wit
- Stevige stangleuning met aluminium leuning
- Verkrijgbaar in diameters van 120, 140 en 160 cm
- Maximale vloerhoogte: 352,5 cm
Merk: Minka (AT)
Bezorgtijd: 2-3 weken
Prijsklasse: 1.335,00 € tot 2.635,00 €
Beschrijving:
Het Spiraaleffect combineert vakkundig hout en metaal om een mooie wenteltrap te creëren die ieders aandacht trekt. Dankzij het brede scala aan aanpassingsmogelijkheden kun je het Spiral Effect op de best mogelijke manier aanpassen aan je interieurontwerp. Toch scoort hij niet alleen met een grote selectie kleuren, maar ook met een bijzonder stabiele leuning met een aluminium leuning.
Flexibel ontwerp:
Voor de houten treden van het Spiraaleffect kun je kiezen tussen beuk, gekleurde beuk op walnoot, eik en wit gelakte beuk. De stalen elementen en de aluminium leuning kunnen worden poedergecoat in zwart, grijs of wit. Maar niet alleen kunnen de kleuren individueel worden aangepast aan jouw wensen, je hebt ook een zekere mate van speelruimte qua grootte. De spiraaleffect wenteltrap is verkrijgbaar in drie diameters: 120, 140 en 160 cm.
Duurzaam gebruik:
De stappen van het Spiral Effect zijn bedekt met een hoogwaardige verfafwerking. Dit zorgt voor een lichte glans en vooral bescherming tegen slijtage en krassen. De metalen onderdelen worden door Minka in de interne poedercoatingafdeling van de oppervlakte afgewerkt. Dankzij de hoogwaardige materialen is het Spiral Effect een uiterst duurzame wenteltrap.
| Toepassingsgebied | Interieur |
|---|---|
| Bevestiging | Plafond |
| Executie | Links en rechts opgerold |
| Material Stufen | Beuk, Beuk – Walnoot, Beuk – Wit, Eik |
| Relingstangen | Poedergecoat staal in grijs, zwart of wit |
| Spindel buis | Poedergecoat staal in grijs, zwart of wit |
| Leuning | Poedergecoate aluminium in grijs, zwart of wit |
| Farbe Konstruktion | Grijs, Wit, Zwart |
| Durchmesser | 120 cm, 140 cm, 160 cm |
| Geschoßhöhe / Anzahl Stufen | 12 treden + platform tot 305,5 cm, 13 treden + platform tot 329 cm, 14 treden + platform tot 352,5 cm |
| Maximale vloerhoogte | Tot 352,5 cm |
| Plafondopening | Min. 125 x 125 cm, Min. 145 x 140 cm, Min. 165 x 160 cm |
| Hellingshoogte per stap | 19,0 – 23,5 cm |
| Diepte van de uitvoering | 21,0 cm, 23,6 cm, 24,4 cm |
| Rotatiehoek per trap | 30,2°, 26,2°, 22,2° |
| Perronbreedte | 65 cm, 75 cm, 85 cm |
| Stufenbreite | 60 cm, 70 cm, 80 cm |
| Freie Durchgangsbreite | 48,6 cm, 58,6 cm, 68,6 cm |
| Stap Sterkte | 3,5 cm |
| Spildiameter | 10,8 cm |
| Handleuningdiameter | 4 cm |
| Diameter van de relingstang | 2,2 cm |
| Relinghoogte | 100 cm |
| Laadcapaciteit | 800 kg / trap 200 kg / trede |
Technische documentatie
Konfiguration_Venezia-Spiral_120 cm
Konfiguration_Venezia-Spiral_140 cm

















































