SPIRAL EFFECT
Svojstava:
- Bezvremensko i robusno spiralno stubište
- Četiri opcije boja za drvene stepenice: bukva, orah, hrast i bijela
- Metalni elementi premazani prahom u crnoj, sivoj ili bijeloj boji
- Čvrsta šipka s aluminijskom rukohvatom
- Dostupni u promjerima od 120, 140 i 160 cm
- Maksimalna visina poda: 352,5 cm
Marka: Minka (AT)
Vrijeme dostave: 2-3 tjedna
Raspon cijena: od 1.335,00 € do 2.635,00 €
Opis:
Spiralni efekt vješto spaja drvo i metal kako bi stvorio oblikovano spiralno stubište koje privlači pažnju svih. Zahvaljujući širokom rasponu opcija prilagodbe, možete Spiralni efekt prilagoditi svom unutarnjem uređenju na najbolji mogući način. Međutim, ne samo da se ističe velikim izborom boja, već i posebno stabilnom ogradom s aluminijskom rukohvatom.
Fleksibilan dizajn:
Za drvene stepenice spiralnog efekta možete birati između bukve, obojene bukve na orahu, hrasta i bijele lakirane bukve. Čelični elementi i aluminijska rukohvat mogu se premazati prahom u crnoj, sivoj ili bijeloj boji. Ali ne samo da se boje mogu individualno prilagoditi vašim željama, već imate i određenu fleksibilnost u pogledu veličine. Spiralno spiralno stubište dostupno je u tri promjera: 120, 140 i 160 cm.
Održiva upotreba:
Koraci spiralnog efekta prekriveni su visokokvalitetnom završnom obradom boje. To pruža blagi sjaj i, prije svega, zaštitu od trošenja i ogrebotina. Metalni dijelovi su površinski obrađeni od strane Minke u internom odjelu za praškaste premaze. Zahvaljujući visokokvalitetnim materijalima, Spiral Effect je iznimno izdržljivo spiralno stubište.
| Opseg primjene | Unutrašnjost |
|---|---|
| Pričvršćivanje | Strop |
| Pogubljenje | Lijevo i desno uvijene |
| Material Stufen | Bukva, Bukva – Bijela, Bukva – Orah, Hrast |
| Šipke za ogradu | Čelik premazan prahom u sivoj, crnoj ili bijeloj boji |
| Cijev vretena | Čelik premazan prahom u sivoj, crnoj ili bijeloj boji |
| Rukohvat | Aluminij premazan prahom u sivoj, crnoj ili bijeloj boji |
| Farbe Konstruktion | Bijela, Crna, Siva |
| Durchmesser | 120 cm, 140 cm, 160 cm |
| Geschoßhöhe / Anzahl Stufen | 12 stepenica + platforma do 305,5 cm, 13 stepenica + platforma do 329 cm, 14 stepenica + platforma do 352,5 cm |
| Maksimalna visina poda | Do 352,5 cm |
| Otvor stropa | Min. 125 x 125 cm, Min. 145 x 140 cm, Min. 165 x 160 cm |
| Visina nagiba po stepenici | 19,0 – 23,5 cm |
| Dubina izvedbe | 21,0 cm, 23,6 cm, 24,4 cm |
| Kut rotacije po stupnju | 30,2°, 26,2°, 22,2° |
| Širina perona | 65 cm, 75 cm, 85 cm |
| Stufenbreite | 60 cm, 70 cm, 80 cm |
| Freie Durchgangsbreite | 48,6 cm, 58,6 cm, 68,6 cm |
| Snaga koraka | 3,5 cm |
| Promjer vretena | 10,8 cm |
| Promjer rukohvata | 4 cm |
| Promjer šipke ograde | 2,2 cm |
| Visina ograde | 100 cm |
| Nosivost | 800 kg / stepenice 200 kg / stepenica |
Tehnička dokumentacija
Konfiguration_Venezia-Spiral_120 cm
Konfiguration_Venezia-Spiral_140 cm

















































