SPIRAL EFFECT
Rekvizīti:
- Mūžīgas un izturīgas spirālveida kāpnes
- Četras krāsu iespējas koka pakāpieniem: dižskābardis, valrieksts, ozols un balts
- Metāla elementi pulverkrāsoti melnā, pelēkā vai baltā krāsā
- Izturīgas stieņu margas ar alumīnija margām
- Pieejams 120, 140 un 160 cm diametrā
- Maksimālais grīdas augstums: 352,5 cm
Zīmols: Minka (AT)
Piegādes laiks: 2-3 nedēļas
Price range: 1.335,00 € through 2.635,00 €
Apraksts:
Spirālveida efekts prasmīgi apvieno koku un metālu, lai izveidotu formīgas spirālveida kāpnes, kas piesaista ikviena uzmanību. Pateicoties plašajām pielāgošanas iespējām, jūs varat vislabāk pielāgot spirālveida efektu savam interjera dizainam. Tomēr tas izceļas ne tikai ar plašu krāsu izvēli, bet arī ar īpaši stabilām margām ar alumīnija margām.
Elastīgs dizains:
Spirālveida efekta koka pakāpieniem jūs varat izvēlēties starp dižskābardis, krāsotu dižskābardi uz valriekstu, ozolu un baltu lakotu dižskābardis. Tērauda elementi un alumīnija margas var būt pulverkrāsotas melnā, pelēkā vai baltā krāsā. Bet ne tikai krāsas var individuāli pielāgot jūsu vēlmēm, bet arī jums ir zināma rīcības brīvība izmēra ziņā. Spirālveida kāpnes Spiral Effect ir pieejamas trīs diametros: 120, 140 un 160 cm.
Ilgtspējīga izmantošana:
Spirālveida efekta pakāpieni ir pārklāti ar augstas kvalitātes krāsas apdari. Tas nodrošina nelielu spīdumu un, galvenokārt, aizsardzību pret nodilumu un skrāpējumiem. Metāla detaļas Minka apdarina iekšējā pulverkrāsošanas nodaļā. Pateicoties augstas kvalitātes materiāliem, spirālveida efekts ir ārkārtīgi izturīgas spirālveida kāpnes.
| Piemērošanas joma | Interjers |
|---|---|
| Stiprinājums | Griesti |
| Izpilde | Pa kreisi un pa labi |
| Material Stufen | Dižskābardis, Dižskābardis – balts, Dižskābardis – valrieksts, Ozols |
| Margu stieņi | Pulverkrāsots tērauds pelēkā, melnā vai baltā krāsā |
| Vārpstas caurule | Pulverkrāsots tērauds pelēkā, melnā vai baltā krāsā |
| Margas | Pulverkrāsots alumīnijs pelēkā, melnā vai baltā krāsā |
| Farbe Konstruktion | Balts, Melns, Pelēks |
| Durchmesser | 120 cm, 140 cm, 160 cm |
| Geschoßhöhe / Anzahl Stufen | 12 pakāpieni + platforma līdz 305,5 cm, 13 pakāpieni + platforma līdz 329 cm, 14 pakāpieni + platforma līdz 352,5 cm |
| Maksimālais grīdas augstums | Līdz 352,5 cm |
| Griestu atvēršana | Min. 125 x 125 cm, Min. 145 x 140 cm, Min. 165 x 160 cm |
| Slīpuma augstums uz pakāpienu | 19,0 – 23,5 cm |
| Veiktspējas dziļums | 21,0 cm, 23,6 cm, 24,4 cm |
| Rotācijas leņķis pa posmiem | 30,2°, 26,2°, 22,2° |
| Platformas platums | 65 cm, 75 cm, 85 cm |
| Stufenbreite | 60 cm, 70 cm, 80 cm |
| Freie Durchgangsbreite | 48,6 cm, 58,6 cm, 68,6 cm |
| Soļa spēks | 3,5 cm |
| Vārpstas diametrs | 10,8 cm |
| Margas diametrs | 4 cm |
| Margu stieņa diametrs | 2,2 cm |
| Margu augstums | 100 cm |
| Kravnesība | 800 kg / kāpnes 200 kg / solis |
Tehniskā dokumentācija
Konfiguration_Venezia-Spiral_120 cm
Konfiguration_Venezia-Spiral_140 cm

















































