RINTAL IŠORĖS CINKAS
Funkcijos:
- Švarios ir paprastos linijos nesenstančiam dizainui
- Tvirtas, patvarus ir lengvai surenkamas
- Karštai cinkuotos metalinės dalys
- Skersmuo: 120, 140 ir 160 cm
- Maksimalus grindų aukštis: 368 cm
Prekės ženklas: RINTAL (IT)
Pristatymo laikas: 3-4 savaitės
Price range: 2.600,00 € through 4.200,00 €
Rintal Exterior Zink – konfigūruojami lauko laiptai aukščiausiems reikalavimams
„Rintal Exterior Zink” yra aukščiausios klasės lauko laiptai: patvarūs, stabilūs ir lanksčiai konfigūruojami beveik bet kokiai konstrukcinei situacijai.
Dėl karštai cinkuoto plieno konstrukcijos jis puikiai apsaugo nuo korozijos, todėl idealiai tinka nuolatiniam naudojimui lauke.
Struktūra
Laikančioji konstrukcija susideda iš tvirtų, karštai cinkuoto plieno elementų, kurie yra modulinės konstrukcijos ir gali būti tiksliai pritaikyti skirtingiems aukščiams ir skersmenims.
Reguliuojami jungiamieji elementai leidžia tiksliai reguliuoti nuolydį, todėl laiptus galima lanksčiai naudoti tiek žemame, tiek dideliame aukštyje.
Žingsniai
Išorinio cinko pakopos pagamintos iš karštai cinkuoto lakštinio plieno, kuris gaminamas be matomų suvirinimo siūlių.
Rezultatas yra ypač švari išvaizda ir didelis konstrukcijos stiprumas.
Neslystantis reljefas priekiniame krašte suteikia papildomo saugumo – tai lemiamas privalumas lauko laiptams, kurie ištisus metus yra veikiami oro sąlygų.
Turėklai
Turėklai susideda iš vertikalių metalinių strypų, sujungtų oro sąlygoms atspariais plastikiniais turėklais.
Visi komponentai suprojektuoti taip, kad puikiai derėtų vienas su kitu tiek vizualiai, tiek funkciškai.
Paviršiaus apdorojimas
Visos metalinės dalys standartiškai yra karštai cinkuotos, kad būtų užtikrinta maksimali apsauga nuo rūdžių, drėgmės ir išorinių poveikių.
Pagal pageidavimą laiptai taip pat gali būti padengti aukštos kokybės milteliniu dažymu .
| Taikymo sritis | Išorė |
|---|---|
| Tvirtinimas | Lubos |
| Vykdymas | Kairė ir dešinė suvynioti |
| Material Stufen | Plienas |
| Turėklų strypai | Karštai cinkuotas plienas |
| Veleno vamzdis | Karštai cinkuotas plienas |
| Material Handlauf | PVC |
| Farbe Konstruktion | Galvanizuota |
| Durchmesser | 120 cm, 140 cm, 160 cm |
| Maximale Geschoßhöhe | Bis 368 cm |
| Lubų anga | Min. 125 x 125 cm, Min. 145 x 145 cm, Min. 165 x 165 cm |
| Šlaito aukštis vienam laipteliui | 21,0 – 23,0 cm |
| Freie Durchgangsbreite | 50 cm, 60 cm, 70 cm |
| Žingsnio stiprumas | 1,5 mm |
| Veleno skersmuo | 10,2 cm |
| Turėklų skersmuo | 5 cm |
| Turėklų strypo skersmuo | 2,0 cm |
| Turėklų aukštis | 98 – 114,5 cm |
| Keliamoji galia | 800 kg / laiptai 200 kg / laiptelis |






