SKALIANAS SCARLO 1000
Apgyvendinimo įstaigos:
- Vieno aukšto laiptai
- Aukštis nuo 38 iki 340 cm
- Laiptelio plotis 100 cm
- Antikorozinis sluoksnis maksimaliai apsaugai nuo rūdžių
- Karštasis cinkavimas pagal DIN ISO 1461
- Lengvas montavimas pagal mūsų instrukcijas
Prekės ženklas: SKALKANTAS (EN)
Pristatymo laikas: 2-6 savaitės
Price range: 330,00 € through 3.605,00 €
SCARLO 1000 styginiai laiptai sujungia stilingą estetiką ir funkcionalų dizainą. Didelis 100 cm laiptelio plotis ir tiesi trasa išsiskiria iš kitų mūsų laiptų modelių. Nuo pirmo žingsnio jis siūlo patogų 38 cm naudingą aukštį, o keliais laipteliais nuolydžio aukštį galima lanksčiai reguliuoti nuo 18 iki 20 cm, atsižvelgiant į jūsų individualius poreikius.
Dėl savo paprasto ir nesenstančio dizaino styginiai laiptai sklandžiai įsilieja į bet kokią aplinką ir suteikia jūsų sodui ar terasai subtilų ir elegantišką atnaujinimą. Nepriklausomai nuo sodo dizaino – šie laiptai harmoningai prisitaiko ir siūlo ne tik stabilumą, bet ir vizualų akcentą jūsų lauko erdvei.
| Taikymo sritis | Išorė |
|---|---|
| Tvirtinimas | Lubos |
| Vykdymas | Tiesus |
| Material Stufen | Išplėstas tinklelis |
| Turėklų strypai | Karštai cinkuotas plienas pagamintas iš anoduoto aliuminio |
| Tvirtinimo medžiaga | Nerūdijantis plienas |
| Turėklai | Karštai cinkuotas plienas pagamintas iš anoduoto aliuminio |
| Farbe Konstruktion | Galvanizuota |
| Maximale Geschoßhöhe | Bis 340 cm |
| Treppengeländer | Dvipusis, Vienpusis |
| Podest | Kein Podest, Viereck |
| Platformos matmenys | 100 x 100 cm |
| Šlaito aukštis vienam laipteliui | 18 – 20 cm |
| Našumo gylis | 26 cm |
| Stufenbreite | 100 cm |
| Freie Durchgangsbreite | 100 cm |
| Keliamoji galia | 200 kg vienam žingsniui |
Techninė dokumentacija
” styginių laiptų montavimo instrukcijosSicherheit_Scarlo 1000 Treppe_Einseitiger_handlauf dešinėn






