SCALANT SCARLO 1000
Eigenschappen:
- Trappen met één verdieping
- Voor hoogtes van 38 tot 340 cm
- Stapbreedte 100 cm
- Anticorrosielaag voor maximale roestbescherming
- Heetverzinking volgens DIN ISO 1461
- Eenvoudige installatie met onze instructies
Merk: SCALANT (EN)
Bezorgtijd: 2-6 weken
Prijsklasse: 330,00 € tot 3.605,00 €
De SCARLO 1000 stringertrap combineert stijlvolle esthetiek met functioneel ontwerp. Met een ruime tredebreedte van 100 cm en een rechte laag valt hij op tussen onze andere trapmodellen. Vanaf de eerste stap biedt hij een comfortabele bruikbare hoogte van 38 cm, terwijl met meerdere treden de hellingshoogte flexibel kan worden aangepast tussen 18 en 20 cm , afhankelijk van uw individuele behoeften.
Dankzij het eenvoudige en tijdloze ontwerp gaat de trap met de spalen naadloos op in elke omgeving en geeft het je tuin of terras een subtiele, elegante upgrade. Ongeacht het tuinontwerp past deze trap zich harmonieus aan en biedt niet alleen stabiliteit, maar ook een visueel hoogtepunt voor je buitenruimte.
| Toepassingsgebied | Exterieur |
|---|---|
| Bevestiging | Plafond |
| Executie | Recht |
| Material Stufen | Uitgezet mesh |
| Relingstangen | Hetzinkend gegalvaniseerd staal gemaakt van geanodiseerd aluminium |
| Bevestigingsmateriaal | Roestvrij staal |
| Leuning | Hetzinkend gegalvaniseerd staal gemaakt van geanodiseerd aluminium |
| Farbe Konstruktion | Verzinkt |
| Maximale Geschoßhöhe | Bis 340 cm |
| Treppengeländer | Enkelzijdig, Tweezijdig |
| Podest | Kein Podest, Viereck |
| Afmetingen van het platform | 100 x 100 cm |
| Hellingshoogte per stap | 18 – 20 cm |
| Diepte van de uitvoering | 26 cm |
| Stufenbreite | 100 cm |
| Freie Durchgangsbreite | 100 cm |
| Laadcapaciteit | 200 kg per stap |
Technische documentatie
Montage-instructies voor de Scarlo 1000
stringertrapSicherheit_Scarlo 1000 Treppe_Einseitiger_handlauf rechts






