SCALANT SCARLO 1000
Atribuudid:
- Ühekorruselised trepid
- Kõrgustele vahemikus 38 kuni 340 cm
- Astme laius 100 cm
- Korrosioonivastane kiht maksimaalseks roostekaitseks
- Kuumgalvangimine vastavalt DIN ISO 1461-le
- Lihtne paigaldus meie juhiste abil
Bränd: SCALANT (EN)
Tarneaeg: 2–6 nädalat
Price range: 330,00 € through 3.605,00 €
SCARLO 1000 stringer-trepp ühendab stiilse esteetika funktsionaalse disainiga. Laia 100 cm astmelaiuse ja sirgjoonega paistab see silma meie teistest trepi mudelitest. Alates esimesest sammust pakub see mugavat kasutatavat kõrgust 38 cm, samas kui mitme astme puhul saab kalde kõrgust paindlikult reguleerida 18 kuni 20 cm vastavalt teie individuaalsetele vajadustele.
Tänu lihtsale ja ajatule disainile sulandub trepp sujuvalt igasse keskkonda ning annab teie aiale või terrassile peene ja elegantse uuenduse. Sõltumata aia kujundusest kohandub see trepp harmooniliselt ja pakub mitte ainult stabiilsust, vaid ka visuaalset esiletõstet sinu õuealale.
| Rakendusulatus | Välisilme |
|---|---|
| Kinnitamine | Lagi |
| Hukkamine | Otse |
| Material Stufen | Laiendatud võrk |
| Piirdevardad | Kuumalt tsingitud teras, mis on valmistatud anodeeritud alumiiniumist |
| Kinnitusmaterjal | Roostevaba teras |
| Käsipuu | Kuumalt tsingitud teras, mis on valmistatud anodeeritud alumiiniumist |
| Farbe Konstruktion | Tsingitud |
| Maximale Geschoßhöhe | Bis 340 cm |
| Treppengeländer | Kahepoolne, Ühepoolne |
| Podest | Kein Podest, Viereck |
| Platvormi mõõtmed | 100 x 100 cm |
| Kalde kõrgus astme kohta | 18 – 20 cm |
| Esituse sügavus | 26 cm |
| Stufenbreite | 100 cm |
| Freie Durchgangsbreite | 100 cm |
| Kandevõime | 200 kg sammu kohta |
Tehniline dokumentatsioon
stringer-trepi paigaldusjuhisedSicherheit_Scarlo 1000 Treppe_Einseitiger_handlauf-paremale






