SKALKANTS SCARLO 1000
Rekvizīti:
- Vienstāva kāpņu telpas
- Augstumam no 38 līdz 340 cm
- Pakāpiena platums 100 cm
- Pretkorozijas slānis maksimālai aizsardzībai pret rūsu
- Karstā cinkošana saskaņā ar DIN ISO 1461
- Vienkārša uzstādīšana ar mūsu instrukcijām
Zīmols: SKALKANTS (EN)
Piegādes laiks: 2-6 nedēļas
Price range: 330,00 € through 3.605,00 €
SCARLO 1000 stīgu kāpnes apvieno stilīgu estētiku ar funkcionālu dizainu. Ar dāsnu pakāpiena platumu 100 cm un taisnu kursu tas izceļas no citiem mūsu kāpņu modeļiem. Sākot ar pirmo pakāpienu, tas piedāvā ērtu izmantojamo augstumu 38 cm, savukārt ar vairākiem pakāpieniem slīpuma augstumu var elastīgi regulēt no 18 līdz 20 cm atbilstoši jūsu individuālajām vajadzībām.
Pateicoties vienkāršajam un mūžīgajam dizainam, stingrās kāpnes nemanāmi iekļaujas jebkurā vidē un piešķir jūsu dārzam vai terasei smalku, elegantu uzlabojumu. Neatkarīgi no dārza dizaina – šīs kāpnes harmoniski pielāgojas un piedāvā ne tikai stabilitāti, bet arī vizuālu akcentu jūsu āra zonai.
| Piemērošanas joma | Ārpuse |
|---|---|
| Stiprinājums | Griesti |
| Izpilde | Taisni |
| Material Stufen | Paplašināts siets |
| Margu stieņi | Karsti cinkots tērauds no anodēta alumīnija |
| Stiprinājuma materiāls | Nerūsējošais tērauds |
| Margas | Karsti cinkots tērauds no anodēta alumīnija |
| Farbe Konstruktion | Cinkota |
| Maximale Geschoßhöhe | Bis 340 cm |
| Treppengeländer | Divpusējs, Vienpusējs |
| Podest | Kein Podest, Viereck |
| Platformas izmēri | 100 x 100 cm |
| Slīpuma augstums uz pakāpienu | 18 – 20 cm |
| Veiktspējas dziļums | 26 cm |
| Stufenbreite | 100 cm |
| Freie Durchgangsbreite | 100 cm |
| Kravnesība | 200 kg uz soli |
Tehniskā dokumentācija
stīgu kāpņu montāžas instrukcijasSicherheit_Scarlo 1000 Treppe_Einseitiger_handlauf pa labi






