Composity is een internationaal gepatenteerde, op maat gemaakte interieurtrap die een modern uiterlijk, maximale veiligheid en maximaal comfort combineert. De heldere, schroefvrije uitstraling wordt gecreëerd door innovatieve technische oplossingen en een bijzonder hoogwaardige selectie materialen – van massief beukenhout tot epoxypoedergecoate stalen constructies.
Producthoogtepunten
- Modulaire zijdragers gemaakt van poedergecoat staal
- Twee profieldieptes: 23 of 25 cm
- Hoogteregeling via transparante polycarbonaatafstandhouders
- Treden gemaakt van massief beukenhout met vingerverbindingen en waterbasis gelakt
- Robuuste stalen-op-staal relingbevestiging
- Handleuning van massief beukenhout, kleurgecoördineerd
- Flexibele bochten: ruimtebesparend platform of klassiek, dubbelzijdig verstelbaar platform
Composity combineert modern design met technische precisie – ideaal voor veeleisende interieurprojecten die elegantie, stabiliteit en aanpasbaarheid vereisen.
| Toepassingsgebied | Interieur |
|---|---|
| Bevestiging | Plafond |
| Material Stufen | Beuk – Cement, Beuk – Duif, Beuk – Natuurlijk, Beuk – Walnoot, Beuk – Wenge, Beuk – Wit, Beuk – Wit 84, Beuk – Zand |
| Lagere akkoorden | Roestvrij Staal |
| Leuning | Hout |
| Farbe Konstruktion | Grijs, Wit |
| Geschoßhöhe / Anzahl Stufen | 10 treden / 11 hellingen voor 193 – 269 cm, 11 treden / 12 hellingen voor 210 – 294 cm, 12 treden / 13 hellingen voor 228 – 318 cm, 13 treden / 14 hellingen voor 245 – 343 cm, 14 treden / 15 hellingen voor 263 – 367 cm, 15 treden / 16 hellingen voor 280 – 392 cm, 16 treden / 17 hellingen voor 298 – 416 cm, 9 treden / 10 hellingen voor 175 – 245 cm |
| Maximale Geschoßhöhe | Bis 416 cm |
| Stufenbreite | 74 cm, 84 cm, 94 cm |
| Freie Durchgangsbreite | 74 cm, 84 cm, 94 cm |
| Treppengeländer | Verticale relingstangen, Verticale relingstaven met lagere koorden |
| Diepte van de uitvoering | 23 cm of 25 cm |
Technische documentatie
Montageanleitung_COMPOSITY_Geländer met verticale relingstangen
Assembly Video
Realisaties
Configurator
Gebruik alstublieft de configurator en neem contact met ons op via het contactformulier. (Anders direct contact met de producent, die niet gewenst is)








































































