Composity je medzinárodne patentované, na mieru navrhnuté interiérové schodisko, ktoré spája moderný vzhľad, maximálnu bezpečnosť a maximálny komfort. Priehľadný, bezskrutkový vzhľad vzniká vďaka inovatívnym technickým riešeniam a mimoriadne kvalitnému výberu materiálov – od masívneho bukového dreva až po epoxidom práškom lakované oceľové konštrukcie.
Produktové významy
- Modulárne bočné nosiče vyrobené z práškom lakovanej ocele
- Dve hĺbky dezénu: 23 alebo 25 cm
- Nastavenie výšky pomocou priehľadných polykarbonátových podložk
- Schody z masívneho bukového dreva s prstovými spojmi, vodou riediteľné lakované
- Robustné upevnenie oceľ-oceľové zábradlie
- Zábradlie z masívneho bukového dreva, farebne ladené
- Flexibilné zákruty: úsporná plošina alebo klasická obojstranná nastaviteľná plošina
Composity kombinuje moderný dizajn s technickou presnosťou – ideálne pre náročné interiérové projekty, ktoré vyžadujú eleganciu, stabilitu a možnosť prispôsobenia.
| Rozsah | Vnútri |
|---|---|
| Opevnenie | Strop |
| Material Stufen | Beech – Dove, Buk – Biela 84, Buk – Biely, Buk – Cement, Buk – Orech, Buk – Piesok, Buk – prírodný, Buk – Wenge |
| Dolné akordy | Nehrdzavejúca oceľ |
| Zábradlie | Drevo |
| Farbe Konstruktion | Biela, Sivý |
| Geschoßhöhe / Anzahl Stufen | 10 schodov / 11 sklonov pre 193 – 269 cm, 11 schodov / 12 sklonov pre 210 – 294 cm, 12 schodov / 13 sklonov na 228 – 318 cm, 13 schodov / 14 sklonov na dĺžku 245 – 343 cm, 14 schodov / 15 sklonov na dĺžku 263 – 367 cm, 15 schodov / 16 sklonov pre 280 – 392 cm, 16 schodov / 17 sklonov na 298 – 416 cm, 9 schodov / 10 sklonov na dĺžku 175 – 245 cm |
| Maximale Geschoßhöhe | Bis 416 cm |
| Stufenbreite | 74 cm, 84 cm, 94 cm |
| Freie Durchgangsbreite | 74 cm, 84 cm, 94 cm |
| Treppengeländer | Vertikálne zábradlie, Vertikálne zábradlie s nižšími šnúrami |
| Hĺbka výkonu | 23 cm alebo 25 cm |
Technická dokumentácia
Montageanleitung_COMPOSITY_Geländer s vertikálnymi zábradliami
Montážne video
Realizácie
Konfigurátor
Použite konfigurátor a kontaktujte nás prostredníctvom kontaktného formulára. (V opačnom prípade priamy kontakt s výrobcom, ktorý nie je žiaduci)








































































