RINTAL ĀRĒJAIS CINKS
Iespējas:
- Tīras un vienkāršas līnijas mūžīgam dizainam
- Izturīgs, izturīgs un viegli montējams
- Karsti cinkotas metāla detaļas
- Diametrs: 120, 140 un 160 cm
- Maksimālais grīdas augstums: 368 cm
Zīmols: RINTĀLS (IT)
Piegādes laiks: 3-4 nedēļas
Price range: 2.600,00 € through 4.200,00 €
Rintal Exterior Zink – konfigurējamas āra kāpnes visaugstākajām prasībām
Rintal Exterior Zink ir augstākās klases āra kāpnes: izturīgas, stabilas un elastīgi konfigurējamas gandrīz jebkurai strukturālai situācijai.
Pateicoties karsti cinkotai tērauda konstrukcijai , tas nodrošina lielisku aizsardzību pret koroziju, padarot to ideāli piemērotu pastāvīgai lietošanai ārpus telpām.
Struktūra
Nesošā konstrukcija sastāv no izturīgiem, karsti cinkota tērauda elementiem, kuriem ir modulāra konstrukcija un kurus var precīzi pielāgot dažādiem augstumiem un diametriem.
Regulējami savienojošie elementi ļauj precīzi regulēt slīpumu, ļaujot kāpnes elastīgi izmantot gan zemā, gan augstā augstumā.
Soļi
Ārējā cinka pakāpieni ir izgatavoti no karsti cinkota lokšņu tērauda, kas tiek ražots bez redzamām šuvēm.
Rezultāts ir īpaši tīrs izskats un augsta konstrukcijas izturība.
Pretslīdes reljefs priekšējā malā nodrošina papildu drošību – izšķiroša priekšrocība āra kāpnēm, kas ir pakļautas laika apstākļiem visu gadu.
Margas
Margas sastāv no vertikāliem metāla stieņiem, kas savienoti ar laika apstākļu izturīgu plastmasas margām.
Visas sastāvdaļas ir veidotas tā, lai tās lieliski saskaņotu viena ar otru gan vizuāli, gan funkcionāli.
Virsmas apstrāde
Visas metāla detaļas standartā ir karsti cinkotas, lai nodrošinātu maksimālu aizsardzību pret rūsu, mitrumu un ārējām ietekmēm.
Pēc pieprasījuma kāpnes var nodrošināt arī ar augstas kvalitātes pulvera pārklājumu .
| Piemērošanas joma | Ārpuse |
|---|---|
| Stiprinājums | Griesti |
| Izpilde | Pa kreisi un pa labi |
| Material Stufen | Tērauds |
| Margu stieņi | Karsti cinkots tērauds |
| Vārpstas caurule | Karsti cinkots tērauds |
| Material Handlauf | PVC |
| Farbe Konstruktion | Cinkota |
| Durchmesser | 120 cm, 140 cm, 160 cm |
| Maximale Geschoßhöhe | Bis 368 cm |
| Griestu atvēršana | Min. 125 x 125 cm, min. 145 x 145 cm, min. 165 x 165 cm |
| Slīpuma augstums uz pakāpienu | 21,0 – 23,0 cm |
| Freie Durchgangsbreite | 50 cm, 60 cm, 70 cm |
| Soļa spēks | 1,5 mm |
| Vārpstas diametrs | 10,2 cm |
| Margas diametrs | 5 cm |
| Margu stieņa diametrs | 2,0 cm |
| Margu augstums | 98 – 114,5 cm |
| Kravnesība | 800 kg / kāpnes 200 kg / solis |






