RINTAL MINI TURN
Iespējas:
- Inovatīvs un mūsdienīgs dizains industriālajā šikā
- Pārsteidzošas metāla detaļas apvienojumā ar maigi izliektiem koka pakāpieniem
- Augstas kvalitātes dižskābarža koksne
- Pulverkrāsotas metāla detaļas pelēkā vai baltā krāsā
- Maksimālais grīdas augstums: 357 cm
Zīmols: Rintal (IT)
Piegādes laiks: 3-4 nedēļas
Price range: 1.650,00 € through 3.150,00 €
Konfigurējamas vietu taupošas kāpnes – spirālveida dizains
Šīs kompaktās telpu taupošās kāpnes apvieno vietas taupīšanu, funkcionalitāti un drošību vienā pārdomātā sistēmā. Trīsstūrveida pakāpieni, stabu margas un elegantās koka margas padara to par ideālu risinājumu telpām, kur katrs centimetrs ir svarīgs, neapdraudot komfortu un stabilitāti.
Posmi
Kāpnes ir aprīkotas ar izturīgiem koka pakāpieniem , kuru protektora dziļums ir līdz 24 cm, platums 60 cm un biezums 29 mm .
Pateicoties pakāpienu īpašajai formai, pieejamā telpa tiek izmantota optimāli, vienlaikus nodrošinot patīkamu un drošu piekļuvi.
Slīpuma un montāžas varianti
Piķi var elastīgi regulēt no 20 cm līdz 24 cm (pirmais solis fiksēts 20 cm).
Atkarībā no telpas situācijas kāpnes var uzstādīt šādi:
- Taisns dizains
- 1× Spolēts (L formas)
- 2× Spolēts (U-veida)
Var pievienot papildu pakāpienus, lai paplašinātu kāpnes līdz maksimālajam augstumam 357 cm .
Margām
Standarta margas sastāv no metāla stabiem un koka margām, kas tiek piegādātas krāsā, kas atbilst izvēlētajai pakāpiena krāsai.
Metāla un koka kombinācija piešķir kāpnēm mūsdienīgu, harmonisku izskatu un vienlaikus nodrošina drošību.
Piegādes apjoms (standarta komplekts)
- Metāla konstrukcija augstumam līdz 260 cm (t.sk. protektors)
- 10 līmeņi taisnai pamata versijai
- Vienpusējas margas
- Koka margas
| Piemērošanas joma | Interjers |
|---|---|
| Stiprinājums | Griesti |
| Izpilde | L forma, U forma |
| Material Stufen | Dižskābardis – Balodis, Dižskābardis – balts – lakots, Dižskābardis – Balts 84, Dižskābardis – Cements, Dižskābardis – dabīgs, Dižskābardis – Melns, Dižskābardis – Smiltis, Dižskābardis – valrieksts, Dižskābardis – Wenge |
| Margu stieņi | Pulverkrāsots tērauds |
| Centra spārns | Pulverkrāsots tērauds |
| Margas | Koks |
| Farbe Konstruktion | Balts, Pelēks |
| Geschoßhöhe / Anzahl Stufen | 10 pakāpieni + platforma 241 – 285 cm, 11 pakāpieni + platforma 261 – 309 cm, 12 pakāpieni + platforma 281 – 333 cm, 13 pakāpieni + platforma 301 – 357 cm, 8 pakāpieni + platforma 201 – 237 cm, 9 pakāpieni + platforma 221 – 261 cm |
| Podest | Gewendelt mit einem Podest, Gewendelt mit zwei Podesten |
| Stāva plāna garums | 10 pakāpieni + platforma: 137 cm, 11 soļi + platforma: 149 cm, 12 soļi + platforma: 161 cm, 13 soļi + platforma: 173 cm, 14 soļi + platforma: 185 cm |
| Maximale Geschoßhöhe | Bis 356 cm |
| Treppengeländer | Divpusējs, Vienpusējs |
| Kāpņu platums | 61 cm |
| Veiktspējas dziļums | 24 cm |
| Stufenbreite | 58 cm |
| Freie Durchgangsbreite | 58 cm |
| Slīpuma augstums uz pakāpienu | 20,0 – 24,0 cm |
| Soļa spēks | 2,9 cm |
| Margu stieņa diametrs | 2,5 cm |
| Margu augstums | 90 cm |


















