SWITCH
Rekvizīti:
- Izcilas spirālveida kāpnes no koka un tērauda
- Elastīgas dizaina iespējas, pateicoties atgriezeniskiem pakāpieniem
- Plašs koka variantu klāsts: dižskābardis, ozols, beicēts dižskābardis līdz valriekstam un beicēts baltā krāsā
- Tērauda detaļas un PVC margas melnā, pelēkā vai baltā krāsā
- Pieejami trīs diametri: 120, 140 un 160 cm
- Maksimālais grīdas augstums: 2951 mm
Grīdas augstums: līdz 295 cm standartā, ar augstuma pagarinājumiem līdz 340,5 cm
Zīmols: Minka (AT)
Piegādes laiks: 2-3 nedēļas
Price range: 2.600,00 € through 3.800,00 €
Apraksts:
Switch spirālveida kāpnes pārsteidz ar neparastu izskatu ar pakāpieniem, kas izgatavoti no koka un tērauda. Tos var uzstādīt ar koka pusi uz augšu vai ar metāla pusi uz augšu – tas sniedz elastīgas dizaina iespējas tieši tā, kā vēlaties.
Elastīgs dizains:
Switch spirālveida kāpņu krāsu izvēle ir īpaši plaša. Pakāpieni ir pieejami dižskābardis, ozols, beicēts dižskābardis līdz valriekstam un balts beicēts dižskābardis. Kopā ar melno, pelēko un balto metāliskajām krāsām var izveidot neskaitāmas kombinācijas. Runājot par kāpņu diametru, jūs varat izvēlēties starp 120, 140 un 160 cm.
Ilgtspējīga izmantošana:
Ar vertikālajiem margu stieņiem un margām, kas izgatavotas no izturīgas plastmasas, Switch spirālveida kāpnes ir ārkārtīgi droši staigāt. Pulverkrāsoti tērauda stiprinājumi un koka lakošana nodrošina, ka pakāpieni ir pasargāti no skrāpējumiem.
| Piemērošanas joma | Interjers |
|---|---|
| Stiprinājums | Griesti |
| Material Stufen | Dižskābardis, Dižskābardis – balts, Dižskābardis – valrieksts, Ozols |
| Vārpstas caurule | Pulverkrāsots tērauds pelēkā, melnā vai baltā krāsā |
| Margas | PVC pelēks, melns vai balts |
| Farbe Konstruktion | Balts, Melns, Pelēks |
| Durchmesser | 120 cm, 140 cm, 160 cm |
| Geschoßhöhe / Anzahl Stufen | 12 pakāpieni + platforma līdz 295 cm, 13 pakāpieni + platforma līdz 318 cm, 14 pakāpieni + platforma līdz 340,5 cm |
| Maximale Geschoßhöhe | Bis 340,5 cm |
| Veiktspējas dziļums | 21,0 cm, 23,6 cm, 24,4 cm |
| Rotācijas leņķis pa posmiem | 29°, 25°, 22° |
| Platformas platums | 65 cm, 75 cm, 85 cm |
| Stufenbreite | 60 cm, 70 cm, 80 cm |
| Freie Durchgangsbreite | 48,6 cm, 58,6 cm, 68,6 cm |
| Vārpstas diametrs | 10,8 cm |
| Margas diametrs | 4 cm |
| Kravnesība | 800 kg / kāpnes 200 kg / solis |






