SWITCH
Eigenschappen:
- Uitzonderlijke wenteltrap van hout en staal
- Flexibele ontwerpopties dankzij omkeerbare stappen
- Breed scala aan houtvarianten: beuk, eikenhout, gebeitst beuk tot walnoot en wit gebeitst
- Stalen onderdelen en PVC-handrail in zwart, grijs of wit
- Drie diameters beschikbaar: 120, 140 en 160 cm
- Maximale vloerhoogte: 2951 mm
Vloerhoogte: tot 295 cm standaard, met hoogteverhogingen tot 340,5 cm
Merk: Minka (AT)
Bezorgtijd: 2-3 weken
Prijsklasse: 2.600,00 € tot 3.800,00 €
Beschrijving:
De wenteltrap van de Switch maakt indruk met een buitengewone uitstraling met treden van hout en staal. Deze kunnen worden gemonteerd met de houten of de metalen kant omhoog – dit geeft je flexibele ontwerpopties, precies zoals jij het wilt.
Flexibel ontwerp:
De keuze aan kleuren voor de Switch spiraaltrap is bijzonder groot. De treden zijn verkrijgbaar in beuk, eikenhout, gekleurd beuk tot walnoot en witgekleurd beuk. Samen met de metallic kleuren zwart, grijs en wit kunnen talloze combinaties worden gecreëerd. Wat betreft de diameter van de trap, kun je kiezen tussen 120, 140 en 160 cm.
Duurzaam gebruik:
Met de verticale relingstangen en de leuning van stevig plastic is de Switch-wenteltrap uiterst veilig om op te lopen. De poedergecoate stalen bevestigingen en het vernis van het hout zorgen ervoor dat de treden veilig zijn voor krassen.
| Toepassingsgebied | Interieur |
|---|---|
| Bevestiging | Plafond |
| Executie | Links en rechts opgerold |
| Material Stufen | Beuk, Beuk – Walnoot, Beuk – Wit, Eik |
| Relingstangen | Poedergecoat staal in grijs, zwart of wit |
| Spindel buis | Poedergecoat staal in grijs, zwart of wit |
| Leuning | PVC-grijs, zwart of wit |
| Farbe Konstruktion | Grijs, Wit, Zwart |
| Durchmesser | 120 cm, 140 cm, 160 cm |
| Geschoßhöhe / Anzahl Stufen | 12 treden + platform tot 295 cm, 13 treden + platform tot 318 cm, 14 treden + platform tot 340,5 cm |
| Maximale Geschoßhöhe | Bis 340,5 cm |
| Plafondopening | Min. 125 x 125 cm, Min. 145 x 140 cm, Min. 165 x 160 cm |
| Hellingshoogte per stap | 18,2 – 22,7 cm |
| Diepte van de uitvoering | 21,0 cm, 23,6 cm, 24,4 cm |
| Rotatiehoek per trap | 29°, 25°, 22° |
| Perronbreedte | 65 cm, 75 cm, 85 cm |
| Stufenbreite | 60 cm, 70 cm, 80 cm |
| Freie Durchgangsbreite | 48,6 cm, 58,6 cm, 68,6 cm |
| Stap Sterkte | 3,5 cm |
| Spildiameter | 10,8 cm |
| Handleuningdiameter | 4 cm |
| Diameter van de relingstang | 2,2 cm |
| Relinghoogte | 100 cm |
| Laadcapaciteit | 800 kg / trap 200 kg / trede |






