SWITCH
Vlastnosti:
- Výnimočné točité schodisko z dreva a ocele
- Flexibilné možnosti dizajnu vďaka reverzibilným krokom
- Široká škála variantov dreva: buk, dub, morený buk až orech a morená biela
- Oceľové diely a zábradlie z PVC v čiernej, šedej alebo bielej farbe
- K dispozícii sú tri priemery: 120, 140 a 160 cm
- Maximálna výška podlahy: 2951 mm
Výška podlahy: štandardne do 295 cm, s výškovým predĺžením až 340,5 cm
Značka: Minka (AT)
Dodacia lehota: 2-3 týždne
Price range: 2.600,00 € through 3.800,00 €
Popis:
Točité schodisko Switch ohromuje výnimočným vzhľadom so schodmi z dreva a ocele. Tieto môžu byť namontované s drevenou alebo kovovou stranou nahor – to vám dáva flexibilné dizajnové možnosti, presne tak, ako chcete.
Flexibilný dizajn:
Výber farieb pre točité schodisko Switch je obzvlášť veľký. Schody sú dostupné z bukových, dubových, bukových až orechových a bielo motrených bukov. Spolu s metalickými farbami čierna, sivá a biela je možné vytvoriť nespočetné kombinácie. Čo sa týka priemeru schodov, môžete si vybrať medzi 120, 140 a 160 cm.
Udržateľné používanie:
Vďaka vertikálnym zábradliam a zábradliu z pevného plastu je točité schodisko Switch mimoriadne bezpečné na chôdzu. Práškom lakované oceľové príslušenstvo a lakovanie dreva zabezpečujú, že schody sú bezpečné pred poškriabancami.
| Rozsah | Vnútri |
|---|---|
| Opevnenie | Strop |
| Material Stufen | Buk, Buk – Biely, Buk – Orech, Dub |
| Rúrka vretena | Oceľ s práškovým nástrekom v šedej, čiernej alebo bielej farbe |
| Zábradlie | PVC sivá, čierna alebo biela |
| Farbe Konstruktion | Biela, Čierna, Sivý |
| Durchmesser | 120 cm, 140 cm, 160 cm |
| Geschoßhöhe / Anzahl Stufen | 12 schodov + plošina do 295 cm, 13 schodov + plošina do 318 cm, 14 schodov + plošina do 340,5 cm |
| Maximale Geschoßhöhe | Bis 340,5 cm |
| Hĺbka výkonu | 21,0 cm, 23,6 cm, 24,4 cm |
| Uhol natočenia na stupeň | 29°, 25°, 22° |
| Šírka plošiny | 65 cm, 75 cm, 85 cm |
| Stufenbreite | 60 cm, 70 cm, 80 cm |
| Freie Durchgangsbreite | 48,6 cm, 58,6 cm, 68,6 cm |
| Priemer vretena | 10,8 cm |
| Priemer zábradlia | 4 cm |
| Vztlak | 800 kg / schody 200 kg / krok |






